Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Tinkamos pagalvės miegui pasirinkimas: 5 esminiai kriterijai

  •    •  8:56, 2020-07-30
Gera pagalvė - geras miegas, tad skirti laiko jos pasirinkimui - verta.

Geras miegas kasdienybę gali padaryti kur kas komfortabilesne, tad siūlome skirti laiko pagalvės pasirinkimui bei įvertinti kelis esminius niuansus, kurie leis rasti daiktą, tinkantį būtent pagal jūsų asmeninius poreikius.

 

Geros kokybės pagalvės siūlomos čia: https://www.nostra.lt/lt/katalogas/miegamojo-prekes/pagalves/. O papildomai nurodysime 5 aspektus, kurie turėtų jums padėti rasti tinkamiausią pagalvę saldžiam bei kokybiškam miegui.

 

1. Pirmiausia, žinoma, reikia įvertinti pagalvės kamšalą, kurio pasirinkimas yra labai įvairus. Kol vieni vis dar dažniausiai renkasi plunksnas, kitiems labiausiai patinka grikių pagalvės arba silikoninės, kurių porolonas kurtas atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus poreikius. Pastarasis variantas yra geriausias, kadangi jos ne tik patogios, tačiau ir suteikia galimybę odai kvėpuoti, gerai jaustis, miego metu atsipalaiduoti.

 

2. Žinoma, reikalingas ir aukščio įvertinimas. Vėlgi, pasiūla labai plati ir kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai patinka. Dažniausiai stambesnio sudėjimo asmenims labiausiai tinka aukštesnės pagalvės, o smulkesniems - žemesnės. Labai svarbu, kad stuburas būtų lygioje pozicijoje. Taip pat pagalvės aukštis turėtų būti pasirenkamas įvertinus ir dažniausiai jūsų vertinamą miego poziciją.

 

 

3. Įvertinkite ir kietumą, kuris gali kisti nuo labai kietos iki labai minkštos. Specialistai dažniausiai siūlo rinktis tarpinį variantą, kuris suteikia galimybę miegoti patogiai, tačiau per daug nenumiegoti veido.

 

4. Daugiau dėmesio reikia skirti ir pagalvės užvalkalams. Kalbame ne apie dekoratyvinius, tačiau tuos, kurie dengia pagalvę ir kurie turėtų būti plaunami reguliariai. Tiesa, ne visų pagalvių viršutinis užvalkalas nusiima, o tai - blogai, kadangi ilgus metus miegant ant to paties audinio - kaupiasi bakterijos, kurios gali sukelti įvairias odos problemas.

 

5. Pagalvės kinta ir matmenimis. Nors šiuo metu dažniausiai perkamos didesnės, tačiau vaikams neverta pirkti labai didelių. Ypač tokiu atveju, kai lovos nėra labai plačios.

 

Gera pagalvė - geras miegas, tad skirti laiko jos pasirinkimui - verta. O kai pagalvė jau bus išsirinkta - būtinai įsigykite ir užvalkalus, kurie derės jūsų miegamojo aplinkoje.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai