Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Teltonikos“ stipendijos – kelio pradžia sėkmingos karjeros link

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  9:12, 2022-12-16
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Šių metų pavasarį VšĮ „Teltonika High-Tech Hill“ pakvietė šalies abiturientus rinktis inžinerines specialybes ir dalyvauti stipendijų programoje „Ateitis priklauso man!“ bei gauti 3 000 Eur metines stipendijas. Alytuje tokios stipendijos skirtos penkiems jaunuoliams, šiemet baigusiems miesto gimnazijas, iš kurių du pradėjo studijas Alytaus kolegijoje,  o kiti išvyko studijuoti į didžiuosius Lietuvos miestus.

 

„Dėkojame VšĮ „Teltonika High-Tech Hill“ už stipendijas penkiems alytiškiams, kurie šiemet baigė Alytaus Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų gimnazijas. Jos – puiki paskata ir parama užsibrėžto tikslo siekiantiems jauniems žmonėms. Linkiu, kad šių jaunuolių svajonės išsipildytų ir jie savo pasiekimais bei darbais inžinerijos srityje garsintų mūsų miesto vardą tiek šalyje, tiek ir už jos ribų“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ stipendijų programą „Ateitis priklauso man!” pradėjo 2021 m., matydama akivaizdžią tendenciją, kad inžinierių ir technologijų specialistų Lietuvoje jau dabar trūksta ir jų trūkumas bus dar didesnis ateityje.

 

Įsteigusi stipendijų programą, „Teltonika“ tikisi paskatinti jaunuosius talentus įžengti į technologijų pasaulį ir rinktis inžinerines specialybes. Stipendijos kasmet skiriamos 100 studentų, tad per pirmuosius du metus stipendijas jau gavo du šimtai pirmakursių.

 

Viena iš šių metų programos stipendijų gavėjų – buvusi Alytaus Jotvingių gimnazijos abiturientė, šiuo metu Vilniaus Gedimino technikos universitete Programų inžineriją studijuojanti Deimantė Burbaitė. Ji neslėpė, kad teikti paraišką ir dalyvauti VšĮ  „Teltonika High-Tech Hill“  stipendijų programoje „Ateitis priklauso man!“ ją paskatino buvusi informacinių technologijų mokytoja, ekspertė Janina Kuchalskienė.

 

„Mokykloje man sekėsi viskas, tad studijų kryptį rinkausi pagal tai, kas man labiausiai patiko. Turėjau nuostabią mokytoją, kuri mokėjo motyvuoti. Man labai patiko su ja bendrauti. Ji labai daug padėjo ir daug ko išmokė“, – apie studijų pasirinkimą ir mylimą mokytoją pasakoja D. Burbaitė.

 

Deimantė neslėpė – žinia apie skirtą stipendiją ją labai pradžiugino. „Teltonikos“ stipendija skatina stengtis. Ji palengvina gyvenimą ir leidžia labiau susitelkti į mokslus. Gavus šiek tiek pajamų, atsiranda stimulas stengtis toliau“, – priduria alytiškė.

 

„Teltonika High-Tech Hill“ stipendijų programa „Ateitis priklauso man!“ – unikali visoje Lietuvoje. Per 5 metus pirmakursiams suplanuota skirti stipendijų už 1,5 mln. eurų. Taip jaunimas skatinamas rinktis inžinerines specialybes, atskleisti savo talentą šioje srityje bei padėti pamatus sėkmingam karjeros keliui.

 

Plačiau apie stipendijų programą skaitykite https://teltonika-high-tech-hill.com/lt/stipendija 

Komentarų nėra