Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Teismo verdiktas: Alytaus bendrovei „Kortas“ iškelta bankroto byla

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:28, 2019-05-15
Teismo verdiktas: Alytaus bendrovei „Kortas“ iškelta bankroto byla.
alytusplius.lt nuotr.

Kauno apygardos teismas uždegė žalią šviesą vienos seniausių Alytaus statybų bendrovių „Kortas“ bankrotui vykdyti. Trečiadienį įvyko pirmasis teismo posėdis, kuriame nutarta iškelti bankroto bylą.

 

Kauno apygardos teismo atstovė Joana Daubaraitė teigė, kad trečiadienį paskirtas ir įmonės bankroto administratorius. Tiesa, sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo dar nėra įsiteisėjęs ir gali per dešimt dienų būti apskųstas.

 

Tačiau, vargu, ar skundas bus teikiamas, mat pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo teismui gegužės pradžioje įteikė „Korto“ generalinė direktorė Žaneta Overlingienė, o apie įmonės finansinius sunkumus kalbėta jau seniai.

 

Viešai prieinamoje informacijoje nurodoma, kad įmonėje šiuo metu vis dar tebedirba 37 darbuotojai, įmonė skolų „Sodrai“ neturi.

 

Įmonės oficialioje svetainėje informacijos apie įmonės bankrotą ir stabdomą veiklą nėra. Čia vis dar nurodomos įmonės teikiamos paslaugos, galima susipažinti su įgyvendintais projektais. Įmonė skelbia ir ieškanti darbuotojų: statybos darbų vadovo – projektų vadovo bei plataus profilio statybininkų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra