Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

„Tarzanijos“ savininkai rūpinsis Santaros klinikų ligonių maitinimu

alytusplius.lt inf.  •    •  11:30, 2019-09-12
M. Aldonio vadovaujama įmonė rūpinsis Santaros klinikų ligonių maitinimu.

Verslininkai iš Alytaus rajono žengia į Vilnių. Nuotykių parko „Tarzanija“ bei viešbučio ir restorano „Dzūkijos dvaras“ savininko Mindaugo Aldonio įkurta įmonė „Skonio era“ rūpinsis Santaros klinikų ligonių maitinimu.

 

„Preliminarią sutartį jau esame pasirašę ir dirbti pasiruošę. Kai klinikos viską išsiaiškins ir nutrauks sutartį su ankstesniu paslaugos teikėju, mes pradėsime dirbti“, - sakė M. Aldonis.

 

Jo šeimos verslo įmonės didelės apimties išvežamojo maitinimo paslaugas, organizuojant renginius, teikė jau penkerius metus.

 

Pasak M. Aldonio, buvo planų dalyvauti konkurse dėl maitinimo paslaugų Alytaus rajono mokyklose. „Tačiau netikėtai sulaukėme pasiūlymo teikti maitinimo paslaugas Santaros klinikose ir pasukome į tą pusę. Įkūrėme naują įmonę, kad atskirtume didmeną nuo mažmenos – tą jau ir anksčiau planavome daryti“, - sakė M. Aldonis.  

 

Paklaustas, ar negąsdina tai, kad gydymo įstaigų maitinimas pastaruoju metu yra padidinto dėmesio zonoje, o netrukus turėtų būti patvirtinta ir nauja jį reglamentuojanti tvarka, verslininkas prisipažino, kad nuogąstavimų būna kaskart prieš žengiant kiekvieną naują žingsnį. „Bet esame viską apsvarstę ir viskam pasiruošę“, - kalbėjo rugpjūtį įsteigtos bendrovė „Skonio era“ vadovas M. Aldonis.

 

Išgirdęs klausimą, ar neplanuoja siūlyti savo įmonės paslaugas ir Alytaus gydymo įstaigoms, jis nusijuokė: „Pirmiausia reikia startuoti klinikose. Iššūkis čia nemažas“.

 

Šią savaitę buvo sustabdyta iki šiol maitinimo paslaugas „Santaros“ klinikoms teikusios bendrovės „Pontem“ veikla. Tokį sprendimą priėmė  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) po nustatytų maisto kokybės pažeidimų.

 

Tačiau „Pontem“ atstovai priekaištus dėl maisto kokybės atmeta ir teigia, kad paslaugų sutartis su jais nutraukiama neteisėtai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra