Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarybos narys jaučiasi apšmeižtas: viešai pasisakė apie autoserviso darbą

AlytusPlius.lt informacija  •    •  11:24, 2023-11-15
Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys S. Adžgauskas.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Socialiname tinkle feisbuk užvirė diskusijos dėl autoserviso „Automodso“, kuriam vadovauja Alytus miesto savivaldybės tarybos narys Svajūnas Adžgauskas. Jos prasidėjo po to, kai vienas vyriškis viešai paskelbė informaciją su raginimais nesinaudoti minėto autoserviso paslaugomis, mat čia, pasak jo – vienos apgavystės. Į tokį pasisakymą sureagavo ir atsaką paskelbė pats tarybos narys.

 

„Mieli alytiškiai, noriu informuoti, kad nesinaudotumėte autoserviso „Automodso“ paslaugomis, nes darašinėja neatliktus darbus, elektriko paslaugos prastos, vienos apgavystės. Tad nepatikėkite automobilio šiems šūdarankiams. Būkite atsargūs!“ – savo nuomone apie autoserviso darbą pasidalino nepatenktintas alytiškis.

 

Į šiuos žodžius netruko sureaguoti ir tarybos narys S. Adžgauskas, parašęs komentarą, kad jis ir yra minimo autoserviso direktorius. Jis teigė esantis atviras diskusijoms, bet visiškai nesutinkantis su galimai šmeižikiškais žodžiais. Tarybos narys išsamiai aprašė situaciją ir pateikė savo poziciją, kaip viskas buvo. Teigia, kad sulaukė net grasinimų.

 

Pridedame nuotraukas iš socialinio tinklo (ne viešų asmenų duomenys paslėpti).

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai