Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Tarškutis“ Lietuvos 100-ečio dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ ansamblių vakare „Gyvybės medis“

Dainų ir šokių ansamblio ,,Tarškutis“ meno vadovė Rima Moisejenkienė  •    •  11:09, 2024-07-07

Nuaidėjo, nuskambėjo Lietuvos 100-ečio dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ ansamblių vakaras „Gyvybės medis“ – neabejotinai vienas ryškiausių 2024 m. šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės programos renginių. Ansamblių vakaro kūrėjai ir atlikėjai interpretavo gyvybės medį kaip pasaulio sampratą. Programoje susitiko keturios dieviškosios stichijos – ugnis, oras, vanduo ir žemė, auginsiančios tautos gyvybės medį.


Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ 30 šokėjų (merginų ir suaugusiųjų grupės) bei 25 muzikantai su mokytojais Rima ir Leonidu Moisejenkais bei Justina Vitkauskiene šoko, grojo ir dainavo daugiatūkstantinei žiūrovų miniai. Cimbolininkės Liepa Gudaitytė, Liepa Danieliūtė ir abiturientė Emilija Bubelytė grojo solo drauge su folkloro ansamblio „Ratilio“ muzikantais.

 

Begalinis džiaugsmas Kalnų parke sutikti buvusiuosius ansambliečius, kurie ne tik dalyvauja įvairių universitetų kolektyvuose (Ramūnas Skaudžius, Silvija Česnulytė, Aurimas Šiuša, Indrė Matulevičiūtė, Aidrė Danilevičiūtė, Žaimantas Krupavičius), Gabrielė Čepaitė- Kulienė vadovauja VU tautinių šokių ansambliui ,,Jaunimėlis”, o Albertas Švelginas ne tik šoko su Valstybiniu dainų ir šokių ansambliu ,,Lietuva”.

 

Šventėje dalyvavo Alberto vadovaujamas Vilniaus universiteto alumni dainų ir šokių ansamblis “Jievaras”, o šventės finalinis šokis ,,Pasaulio žydruma“ – jaunojo baletmeisterio kūryba.

 

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai