Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarptautinis bendradarbiavimas: Alytus atnaujina ryšius su Berdyčivu

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:25, 2023-05-25
Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Bronius Bieliauskas ir visuomeninis mero konsultantas Saulius Ivoška lankėsi Berdyčive ir susitiko šio miesto vadovais.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytus plečia bendradarbiavimo ryšius Ukrainoje. Gegužės 22–23 d. Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Bronius Bieliauskas ir visuomeninis mero konsultantas Saulius Ivoška lankėsi Berdyčive ir susitiko šio miesto vadovais, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes.

 

Vizito metu Alytaus miesto savivaldybės delegacija lankėsi Administracinių paslaugų  teikimo centre, alaus darykloje, duonos kepykloje, mėsos perdirbimo ir siuvimo įmonėse. Vicemeras B. Bieliauskas ir mero visuomeninis konsultantas S. Ivoška taip pat aplankė šio Ukrainos miesto teatrą, apžiūrėjo patalpas ir aptarė abiejų miestų teatrų bendradarbiavimo galimybes.

 

Berdyčivas Alytaus miestų partnerių sąrašą papildė prieš 18 metų – 2005 m. Alytaus ir Berdyčivas pasirašė bendradarbiavimo ketinimų protokolą, tačiau visus tuos metus bendradarbiavimas su šiuo Ukrainos miestu nevyko. Pasikeitus Berdyčivo miesto vadovams, buvo išreikštas noras  atnaujinti bendradarbiavimą su Alytumi. Siekdamas atnaujinti miestų bendradarbiavimą, balandžio mėnesį į Dzūkijos sostinę atvyko Berdyčivo miesto meras Sergejus Orliukas. Vizito metu jis susitiko su Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu ir aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes.

 

Artimiausiu metu Berdyčivo miesto delegacija vėl planuoja apsilankyti Alytuje – svečiai birželio 16–18 d. dalyvaus Alytaus miesto gimtadienio šventėje.

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai