Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tarptautinėje dziudo stovykloje Alytuje – daugybė sportininkų ir trenerių perduota patirtis

Sporto klubo „Alytis“ informacija  •    •  11:50, 2022-01-10
Alytuje vyko tarptautinė dziudo mokomoji treniruočių stovykla, kurioje dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Sporto klubo „Alytis“ nuotr.

Sausio 3-7 d. Alytuje vyko tarptautinė dziudo mokomoji treniruočių stovykla, kurioje dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Stovyklą organizavo Alytaus sporto rekreacijos centras ir sporto klubas „Alytis“.

 

Stovykloje dalyvavo per 150 sportininkų, kurie turinigai ir aktyviai praleido laiką atostogų metu. Vykdant užsiėmimus, buvo keliamas sportininkų meistriškumas, vyko po dvi treniruotes per dieną. Jas vedė iš Prancūzijos atvykęs treneris savanoris Julien Brulard. Jo tikslas – apsilankyti 197 valstybėse ir kiekvienoje jų pravesti dziudo treniruotes, įamžinant ir to miesto istorinius akcentus.

 

J. Brulard jau nuo rugpjūčio mėnesio apkeliavo Latvijos, Estijos, Lenkijos dziudo klubus, šiuo metu trumpam apsistojo Lietuvoje. Jis siekia populiarinti dziudo sporto šaką ir kartu atlieka švietėjišką misiją, palaikančią ekologiją – pasisako prieš pasaulio užterštumą.

 

 

Visi į stovyklą atvykę treneriai dėkojo už profesionaliai suorganizuotą stovyklą, už perteiktas naudingas žinias, taip pat – už seminarą „Darbštumo ugdymas ir sportininkų motyvaciniai laiptai“, kurį vedė Alytaus sporto klubo „Alytis“ prezidentas, ilgametę patirtį turintis dziudo treneris Zenius Vencevičius.

 

„Trenerių noras atvykti į dziudo renginius įkvepia mus dirbti toliau, nesustoti, organizuoti tokias stovyklas, į kurias daugelis nori atvykti, sugrįžti, o įspūdžiais apie čia praleistą laiką dar ilgai dalinasi su savo draugais, pažįstamais“, - sakė Z. Vencevičius, dėkojęs visiems, kurie dalyvavo.