Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Takai Kalniškės gatvėje gyventojams sukėlė nuostabą: veda į niekur?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:38, 2024-03-21
Gyventojus nustebino viduryje pievos besibaigiantys takai.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Takeliai, vedantys į niekur“, - taip situaciją Kalniškės gatvėje apibūdino gyventojai, kurie kėlė klausimus, kodėl įrenginėjami takai neveda iki pat daugiabučių namų, o baigiasi viduryje pievos. Nuotraukomis buvo pasidalinta socialiniame tinkle, po jomis užvirė diskusijos.  O paaiškinti situaciją gyventojams komentarų skiltyje ėmėsi ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Rakaitis.

 

 

Tad kaipgi yra iš tikrųjų, kodėl takelai nepratęsti iki gyvenamųjų namų?

 

„Alytaus miesto savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartį su UAB „Daugesta“ dėl Kalniškės gatvės tako remonto darbų. Pradėjus darbus, buvo gauti šalia esančių daugiabučių namų gyventojų prašymai įrengti papildomus takelius ten, kur, iki šiol gyventojams nešant atliekas iki konteinerių aikštelės, tekdavo bristi per pievą ir purvą.

 

Pagal pasirašytą sutartį, UAB „Daugesta“ privalo atlikti tako remonto darbus tik Kalniškės gatvės statinio ribose. Kadangi minėti takeliai yra už gatvės statinio ribos, jie bus įrengiami pagal kitą turimą sutartį“, - komentavo G. Rakaitis.

 

Jis teigė, jog artimiausiomis dienomis bus pradėtas takų įrengimas ir šalia esančios krepšinio aikštelės, sklype, kuris priklauso Alytaus miesto savivaldybei. Ir šie takai baigsis būtent ties daugiabučių namų sklypų ribomis.

 

„Šiuo metu vienas iš daugiabučių namų projektuojasi automobilių stovėjimo aikštelę, todėl šaligatvio pratęsimo klausimą savo sklypo ribose bendrija turės spręsti pati. Bendrijos gali pasinaudoti dalinio finansavimo tvarka ir savo sklypo ribose šaligatvį įsirengti su savivaldybės pagalba.

 

Alytaus miesto savivaldybė atsižvelgia į gyventojų prašymus ir siekia pagerinti sąlygas, įrengiant takus ten, kur gyventojams judėti susidaro poreikis“, - sakė G. Rakaitis.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai