Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tą patį vakarą Alytaus gatvėse buvo užpulti trys žmonės: vienas – sužalotas peiliu

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:46, 2022-12-02
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Alytuje, gatvėje, buvo užpulti ir apvogti trys žmonės: dvi moterys ir vienas vyras. Pastarąjį vagišiai sužeidė peiliu.

 

37 metų vyras buvo užpultas apie 19 val. 30 min. prie Kalniškės gatvėje esančios parduotuvės. Kaip pasakojo nukentėjęs alytiškis, nepažįstami asmenys jį puolė iš nugaros, vienas jų peiliu smogė į koją. Iš striukės kišenės plėšikai paėmė 13 eurų ir pasišalino.

 

Tą patį vakarą, apie 20 val. 25 min., dar vienas užpuolimas įvykdytas Jaunimo gatvėje. 72 metų moteriai einant šaligatviu, nepažįstamas asmuo atėmė rankinę, kurioje buvo 203 eurai.

 

Praėjus dešimčiai minučių, apie 20 val. 35 min., dar viena 57 metų moteris su vagišiumi susidūrė Naujojoje gatvėje. Moteris teigė kad nepažįstamas vyras jėga iš rankų išlupo rankinę ir pasišalino. Padarytas nuostolis – 120 eurų.

 

Naujojoje gatvėje apvogtai alytiškei pavyko įsidėmėti detales ir policijai apibūdinti užpuoliką. Pasak jos, tai – jaunas, sportiškas, lieknas vyras, dėvėjęs baltos spalvos striukę. Moteris įvardino ir kitas pareigūnams svarbias detales.

 

„Dėl visų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai, kurių metu ir paaiškės, ar šie įvykiai yra susiję, ar juos įvykdė tas pats asmuo. Tikimės, kad padės ir mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Aktyviai dirbama, kad asmenys ar asmuo būtų nustatyti“, – sakė Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.