Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Šviesių minčių Kalėdos“ – bendravimo ir artumo stokojantiems žmonėms

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus informacija  •    •  15:08, 2022-11-24
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Alytaus skyriaus nuotr.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Alytuje nori pasiekti kuo daugiau vienišų senjorų ir jau trečius metus padovanoti jiems „Šviesių minčių Kalėdas“.

 

Kiekvienas žmogus nori jaustis reikalingas, būti matomas ir išgirstas. Tad jei kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Tavo nuomone, galimai trūksta bendravimo, žmonių artumo, ir manai, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti gyvenimo džiaugsmo – ši misija skirta Tau.

 

IKI GRUODŽIO 4 DIENOS užpildyk anketą (asmeninių duomenų apie senjorą nereikės) ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai su Tavo pagalba pažada saugiai nunešti šventinius linkėjimus.

 

Anketą ir pilnesnę informaciją apie „Šviesių minčių Kalėdas“ rasi čia: https://forms.gle/n3xVD3crCodWgAAs6  arba el. paštu: rasa@redcross.lt

 

Daugiau informacijos, kaip Raudonasis Kryžius rūpinasi vyresnio amžiaus žmonėmis, rasite: Programa „Šilti apsilankymai“ - Redcross

 

Tikimimasi, kad šie maži žingsneliai išaugs į gražias, ilgalaikes draugystes ir šviesias mintis. Gal ir Tu nori prisijungti prie savanorių komandos?

 

Prisidėk prie svarbios misijos #GerumoPajėgos prieš Vienišumą jau dabar!

 

Komentarų nėra