Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Švęskite Valentino dieną Alytuje: pasiūlymų – daug ir įvairių!

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  8:38, 2020-02-13
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

Juk aš tave myliu ne tik Valentino dieną! Taip vasario 14-ają dažnai vienas kitam sako įsimylėjėliai. Tačiau nors ir neišsiduoda, tądien sulaukti dėmesio, staigmenos  ar nustebinti mylimus žmones –  malonu kiekvienam. Ir visai nesvarbu, ar tas mylimas žmogus – vyras, žmona, draugas, draugė, o gal mama, tėtis, brolis, sesė. Juk juos visus mylime ne ką mažiau.

 

Meilės nenupirksi, bet staigmenomis, parodytu dėmesiu, ją dar labiau sušildyti galima. Idėjų, kaip tai padaryti, Alytuje Valentino dieną tikrai netrūks.

 

Valentino dienai alytiškiai renkasi ne tik skintas gėles

 

Norintiems nustebinti savo mylimus žmones, bet kol kas neapsisprendusiems, kaip tai padaryti, išeitį siūlo dekoro ir gėlių studija „Dekoflora“. Šiuo metu alytiškiai čia vis dažniau užsuka ieškodami dovanų Valentino dienos proga ir neretai teiraujasi studijos darbuotojų patarimo.

 

 „Dekofloroje“ galima rasti įvairių Valentino dienai skirtų dovanų ir, žinoma, daugybę gėlių. Studijoje ant lentynų jau rikiuojasi keramikiniai dirbiniai, suvenyrai, šventiniai puodeliai su šiltais palinkėjimais, rankų darbo atvirukai, rėmeliai su žaismingais paveikslėliais, aliejiniai ir purškiami kvepalai, namų kvapai bei kita Valentino dienos atributika.

 

Dažniausiai pirkdami dovaną savo antrajai pusei, pirkėjai išsirenka ir gėlių. Kai kurie jau iš anksto užsisako puokštes, gėlių kompozicijas, išsako floristėms savo norus, kuriuos belieka tik įgyvendinti.

 

„Tenka sukomponuoti ir labai įmantrių puokščių, bet nuo to – tik įdomiau. Mes visuomet stengiamės pasiūlyti išskirtines puokštes, nemėgstame kopijuoti ar atkartoti tai, ką jau kur nors matėme“, - pasakojo studijos kolektyvas.

 

Pasak merginų, žmonės renkasi ne tik skintas gėles. Vis dar populiariomis išlieka taip vadinamos „miegančios“ rožės, galinčios išsilaikyti trejus metus ir daugiau. Klientai pageidauja ir valgomų, iš įvairių vaisių sukomponuotų puokščių. O jei nori dar įdomiau – gali įsigyti ir puokštes, pagamintas iš kvapnaus muilo rožių, kurios vėliau panaudojamos vonios procedūroms.

 

Kai kurie, norėdami padaryti staigmeną, pageidauja, kad „Dekofloros“ kolektyvas gėles ir dovanas pristatytų į mylimo žmogaus namus ar kitą jų nurodytą vietą.

 

O kartais pasitaiko taip, kad žmogus organizuoja Valentino dienos staigmeną, ruošia šventinę vakarienę, turi idėją, kaip viskas turi atrodyti, tačiau nežino, kaip įgyvendinti, gražiai papuošti, dekoruoti stalą. Tokiu atveju, „Dekofloros“ darbuotojos gali atvykti ir tuo pasirūpinti, kadangi studija teikia ir švenčių, pokylių salių dekoravimo paslaugas.

 

„Dekoflora“ įsikūrusi adresu Jotvingių g. 13-2, Alytus.  Tel.: 8-614 63572

https://www.facebook.com/dekoflora.vida/

 

 

Gimtadienį švenčianti Loretos galerija siūlo 19 idėjų meilės dienai

 

Daug įdomių rankų darbo dovanų galima rasti užsukus ir į Loretos galeriją. Prieš Valentino dieną čia apsilankyti verta, kadangi Loretos galerija vasario mėnesį švenčia 19-ąjį gimtadienį ir ta proga 19 dienų taiko 19 procentų nuolaidą papuošalams, odos ir keramikos dirbiniams.

 

O kad būtų lengviau išsirinkti, Loretos galerija sudarė specialų sąrašą ir siūlo 19 idėjų Valentino dienai.

 

1. Porceliano puodeliai „Jai“ ir „Jam“

 

2. Žvakidė „Cilindras“

 

3. Žvakidė „Kvapams“

 

4. Skulptūra paukščiai „Jai“ ir „Jam“

 

5. Skulptūra obuolys su užrašu „Meilė“ ir „Ačiū“

 

6. Kamštis vyno buteliui „Gėlė“

 

7. Magnetas „Meilė“

 

8. Širdelės „Jai“ ir „Jam“

 

9. Obuolio ir česnako formų dėtuvės dantų krapštukams

 

10. Simbolinė vintažinė keraminė „Širdis“

 

11. Lininės raudonos rožytės su baltomis servetėlėmis šventinio stalo serviravimui

 

12. Katinas iš tekstilinio audinio, interjero detalė ant sofos

 

13. Atvirukas eilėraščiui

 

14. Aksesuarai, papuošalai vyrams ir moterims

 

15. Keraminis vazonėlis, vaza su gėlėmis arba saldainiais

 

16. Keraminės gėlės, lininės rožės

 

17. Įrėminta fotografija

 

18. Dėžutė papuošalams iš odos

 

19. Grafikos, akvarelės paveikslėlis.

 

Loretos galerijoje yra daug autorinių, įvairių stilių kūrinių, kurie atras jiems tinkamas erdves jūsų namuose. Tokios dovanos nėra momentinės – jos išlieka ilgam. Menininkų kūrybiškumas sušildo kiekvieno žmogaus širdį. Čia pat dovanas galima ir gražiai įpakuoti.

 

Kai kurie Loretos galerijos lankytojai pageidauja, kad jų artimas žmogus dovaną išsirinktų pats, tad renkasi  dovanų čekį už pasirinktą sumą ir leidžia savo artimam žmogui dovaną išsirinkti pačiam.

 

Loretos galerija įsikūrusi adresu adresas; Naujoji g. 48A. (PIRMAS AUKŠTAS,  įėjimas nuo parduotuvės „Iris“ pusės) Tel.: 8-656 06705

Loretos galerijos Rėminimo centrą rasite adresu Jaunimo g. 20.

http://www.loretosgalerija.lt/en/

https://www.facebook.com/Loretosgalerija/

 

 

 

 

Mylimų žmonių savijauta pasirūpins „Jauskis geriau“

 

Na, o norintys savo mylimą žmogų nustebinti ne dovanotais daiktais ar gėlėmis, turėtų apsilankyti kineziterapijos centre „Jauskis geriau“, nes čia atras dovanų, skirtų palepinti kūnui, sielai ir pagerinti sveikatai.

 

Kineziterapijos centre galima įsigyti dovanų kuponą konkrečiai procedūrai ar tiesiog padovanoti čekį, kad žmogus pats galėtų išsirinkti, kas jam reikalingiausia.

 

Valentinos dienos proga kineziterapijos centre „Jauskis geriau“ apsilankę, dovanų ieškantys alytiškiai dažniausiai renkasi masažus. Populiariausi – gydomieji masažai su pirmine specialisto konsultacija. Tačiau nemaža žmonių pageidauja ir profilaktinių, atpalaiduojančių  masažų: karšų-šaltų akmenų, kompresinių limfodrenažinių, sportinių, „Drugelio terapijų“–  tai visiškai atpalaiduojantys masažai, taip pat kobido – japoniškų terapinių veido masažų.

 

Nors kineziterapijos centre atliekami ir masažai, tačiau tai nėra pagrindinė įstaigos veiklos sritis. „Jauskis geriau“ turi antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros licenciją, tad gali teikti ir reabilitacijos, fizioterapijos, kineziterapijos, akupunktūros paslaugas, konsultacijas, išrašyti medicininius išrašus.

 

Užsukusiems į „Jauskis geriau“, specialistai visuomet patars, ką išsirinkti, įvertins savijautą ir pritaikys reikiamas procedūras.

 

Artėjanti meilės diena – puiki proga palepinti mylimus žmones ir pasirūpinti jų gera savijauta.

 

Kineziterapijos centras „Jauskis geriu“ įsikūręs adresu Vilties g. 5. Tel.: 8-657 41100.

http://www.jauskisgeriau.lt/

https://www.facebook.com/www.jauskisgeriau.lt/

 

 

 

Poros sportuoti nemokamai galės, tik prieš tai pasibučiuoti reikės

 

Prie sveikatos gerinimo prisideda ir sportas, gera fizinė forma, tad sporto klubas „Margiris“ kviečia poras Valentino dieną apsilankyti pas juos. Juolab, kad meilės dieną šiame sporto klube poros galės sportuoti nemokamai.

 

„Tačiau prieš tai reikia įrodyti, kad atėjusi pora tikrai myli vienas kitą, ir tą įrodymą patvirtinti bučiniu“, - juokėsi sporto klubo kolektyvas.

 

„Margiris“ sportuoti poras nemokamai Valentino dieną kviečia jau nebe pirmą kartą. Tai – puiki proga išbandyti sporto klubo paslaugas, susipažinti su aplinka, treniruokliais ar galbūt ištesėti sau seniai duotą pažadą – pradėti sportuoti. Kartais vienam tam ryžtis būna nedrąsu, o poroje, skatinant ir palaikant vienas kitą, kur kas smagiau.

 

O jeigu antroji pusė ar mylimas žmogus nori apsilankyti sporto klube, tačiau tam vis pritrūksta laiko, galima kaip paskatinimą jam padovanoti dovanų kuponą ar abonementą.

 

„Meilės dieną svarbu nepamiršti, kad reikia mylėti ne tik kitus, bet ir save. Tad kviečiame atvykti, sportuoti, išbandyti ir galbūt atrasti tai, kas taps jūsų malonia kasdienybės dalimi. Juk po Valentino dienos ateis pavasaris, sutikime jį būdami geresnės fizinės formos“, - kviečia sporto klubas „Margiris“.

 

Sporto klubas „Margiris“ įsikūręs adresu Naujoji g. 52. Tel.: 8-609 93351

https://www.margiris.com/

https://www.facebook.com/margirisalytus/

 

 

Picerija tęsia tradiciją: keps alytiškių pamėgtas širdelės formos picas

 

Mylimieji Valentino dieną galės apsilankyti ne tik sporto klube, bet ir kartu praleisti laiką Alytuje šia proga organizuojamuose renginiuose, jaukiai pabūti kartu prie šventinės vakarienės stalo ar pasilinksminti vakarėlyje.

 

O prieš siautulingą vakarėlį, kad nepritrūktų jėgų šokti, reikia pasistiprinti. Tradiciškai meilės dieną picerija „Miami Pizza“ keps širdelės formos picas. Pernai tokios picos sulaukė didelio alytiškių susidomėjimo, jomis skanavo poros, savo šeimas, parnešdami namo, nustebino artimieji.

 

„Miami Pizza“ kolektyvas juokavo, kad  tokios picos turbūt dar skanesnės, nes ne tik gaminamos, bet ir valgomos su meile.

 

Pasivaišinti picomis ir kitais patiekalais mylimi ir mylintys galės apsilankę picerijoje ar užsisakę picų į namus. Be to, Valentino dieną Vilniaus gatvėje esančioje picerijoje alytiškių lauks muzikinė gyvo garso programa. Nuo 19 valandos čia koncertuos dvi jaunosios alytiškės. Užsukite pasiklausyti ir kartu paskanauti picų!

 

Beje, nuo šiol „Miami Pizza“ galima rasti ne tik Vilniaus gatvėje. Nauja picerija sausio mėnesį atsidarė ir Jazminų gatvėje, prie turgaus.

 

Kolektyvas kviečia užsukti, susipažinti, apžiūrėti patalpas ir išmėginti įvairius patiekalus arčiau namų – miesto centre arba Vidzgirio mikrorajone.

 

„Miami Pizza“ įsikūrusi adresu Vilniaus g. 6 ir Jazminų g. 3. Tel.: 8-630 66693

https://www.facebook.com/MIAMIPizzaHouse/

 

 

„Sename name“ – žinomos alytiškės dainos ir šventinė vakarienė

 

Kadangi šiemet Valentino diena – penktadienį, tai progų išeiti iš namų ir smagiai praleisti laiką –  užtektinai.

 

Meilės dieną, 19 val., šventinė vakarienė su koncertine programa jūsų lauks ir restorane-viešbutyje „Senas namas“. Valentino dienai atšvęsti skirtos vakarienės čia jau organizuojamos nebe pirmus metus. Matydami, kad žmonių susidomėjimas didelis, restorano kolektyvas alytiškiams nuotaikingą programą suorganizavo ir šiemet.

 

Atvykusieji į restoraną galės pasmaguriauti specialia Valentino dienos vakariene. Virtuvės šefo specialiai šiai progai ruoštus patiekalus svečiai turės galimybę išsirinkti iš atskiro meniu.

 

Meilės dieną „Sename name“ koncertuos grupė „Music Time“, su gerai alytiškiams žinoma atlikėja Egle Malinauskiene. Koncerte skambės gitaros ir saksofono garsai. Gitara gros Nerijus Malinauskas, saksofonu – Kasparas Bagdonas.

 

Įėjimo į Valentino dienai skirtą renginį kaina – 8 eurai. Atvykusieji bus vaišinami gėrimo taure, pasiklausys koncerto. Pageidaujantys, galės atskirai užsisakyti patiekalų iš šventinio meniu.

 

Restoranas-viešbutis „Senas namas“ įsikūręs adresu Užuolankos g. 24. Tel.: 8-315 53489

www.senasnamas.lt 

https://www.facebook.com/senasnamas.lt/

 

 

Švenčiančių kavinėje „Pušis“ lauks speciali dovana

 

Na, o 22 val. švęsti meilės dieną kvies kavinė „Pušis“. Alytiškiams gerai žinomas ir savo kūrybos dainas dainuos atlikėjas Anatolijus Oleinik.

 

Atvykusiųjų į kavinę lauks šventiškai papuošta aplinka. Alytiškiai galės ne tik pasiklausyti žinomo atlikėjo dainų, bet ir paskanauti meilės desertų. Planuojama pagaminti kvapnų varškės pyragą ir  „Panna Cotta“ su vaisiais.

 

Be to, šventinio vakaro pabaigoje, susirinkusiems ruošiama staigmena. Visi, įsigiję bilietus į šventinį renginį, dalyvaus loterijoje. Jos metu bus išrinkti laimėtojai, kuriems bus įteiktas dovanų kuponas apsilankymui kavinėje „Pušis“.

 

„Taip norime paskatinti poras, mylimus ir mylinčius žmones išeiti, pabendrauti kitoje aplinkoje ne tik Valentino dieną, o vienas kitam dėmesio skirti ir kitomis progomis, ar tiesiog visai be progos. Juk maloniam pasibuvimui kartu progų nereikia“, - sakė kavinės kolektyvas.

 

Kavinė „Pušis“ įsikūrusi adresu Vilniaus g. 16. Tel.: 8-694 02400

https://www.facebook.com/Alytaus.kavine.pusis/

 

 

Išsiilgusiems romantikos – vakarienė aukštai su miesto vaizdais priešaky

 

Meilės dieną švęsti kartu siūlo ir kavinė-baras „COCO Lounge“. Praėjusiais metais taip vadinamame stikliniame pastate, Naujojoje gatvėje, atsidariusi kavinė kviečia poras Valentino dieną paminėti romantiškai vakarieniaujant ir grožintis iš aukštai atsiveriančiais miesto vaizdais.

 

Šeštame pastato aukšte įsikūręs „COCO Lounge“ prieš Valentino dieną kaip tik ruošiasi išleisti atnaujintą meniu, tad tai yra puiki proga alytiškiams išbandyti dar neatrastus skonius.

 

„Kviečiame svečius pas mus atšvęsti Valentino dieną, o kartu ir pasinerti į savotiškas mini atostogas, atsipučiant nuo kasdienybės „COCO Lounge“ rkevinėje. Pas mus nemažai žalumos, augalijos – lyg būtume kažkur, kur šilta, egzotiška“, - pasakojo restorano kolektyvas.

 

Prieš atidarant kavinę, jo idėja ir buvo tokia, kad aplinka primintų atostogų nuotaiką. Čia šiltuoju metų laiku žmonės gali jaukiai įsitaisyti supamuose krėsluose erdviame kavinės balkone ir atsigaivinti gaiviais, spalvingais kokteiliais, o spaudžiant šaltukui, gurkšnojant kavą ar arbatą, žvelgti į vakarėjantį miestą iš kavinės patalpų.

 

Tad „COCO Lounge“ laukia tų, kurie Valentino dieną nori sutikti aukštai, romantiška ir kitaip –  lyg iškeliavę atostogų.

 

COCO Lounge“ įsikūręs adresu Naujoji g. 3. Tel.: 8-650 28233

https://www.facebook.com/cocoloungealytus/

 

 

Karščiausiame vakarėlyje Alytuje laukiami ne tik įsimylėjėliai

 

Valentino dieną visgi nesate nusiteikę ramiai sėdėti ir norite veiksmo? Tuomet esate laukiami karščiausiame Valentino dienos vakarėlyje „AMIGO“ naktiniame klube.

 

Čia koncertuoti alytiškiams atvyks DJ Jovani – Jonas Nainys, kurio muzika tik dar labiau įkaitins įsimylėjėlių širdis ir pakurstys meilės ugnį tų, kurių jausmai liepsnoja jau ne vienerius metus.

 

Ir visai nesvarbu, jeigu antrosios pusės neturite. Galbūt kaip tik čia surasite tą, kuris užims vietą jūsų širdyje. O juk linksmai praleisti laiką galite ir su draugais.

 

„AMIGO“ laukia visų, nusiteikusių kaip reikiant pasiausti Valentino dienos vakarėlyje, kuris prasidės 23 valandą. Čia skambės geriausia šokių muzika, kuri išjudins kiekvieną. Kaip visada – lauks skaniausi kokteliai, puiki kompanija ir linksmybės iki paryčių.

 

„Vienintelis prašymas – atsinešti gerą nuotaiką, o viskuo kitu pasirūpinsime mes“, - šypsojosi „AMIGO“ naktinio klubo kolektyvas.

 

„AMIGO“ naktinis klubas įsikūręs adresu Naujoji g. 50. Tel.: 8-626 36263

https://www.facebook.com/amigonightclub/

 

 

AlytusPlius.lt linki jausmingos Valentino dienos! Būkite mylimi ir mylintys ne tik vasario 14-ąją, bet ir kiekvieną dieną.

 

Su meile, AlytusPlius.lt

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra