Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 788

Švęskime Lietuvos valstybės dieną ir kartu giedokime Tautišką giesmę!

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  16:01, 2019-06-27
Švęskime Lietuvos valstybės dieną ir kartu giedokime Tautišką giesmę!
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Liepos 6 d. 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje gieda Tautišką giesmę. Prie šios tradicinės tautos iniciatyvos  liepos 6-osios vakarą kviečiami prisijungti ir alytiškiai.

 

Alytaus miesto savivaldybė kviečia visus šią dieną susiburti Rotušės aikštėje ir prieš iškilmingą giedojimą pasiklausyti Kauno valstybinio choro koncerto „Taip niekas tavęs nemylės“ (meno vadovas ir dirigentas Petras Bingelis). Koncerte, kurio pradžia 20 val., dalyvaus ir aktorius Dainius Svobonas.

 

21 val. visi kartu giedosime Lietuvos himną ir išvysime Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono Sausumos pajėgų orkestro (vadovas V. Ščetilnikovas) pasirodymą.

 

Lietuviai yra vienintelė tauta, kurios himnas per vieną metų dieną apskrieja visą Žemės rutulį. Tad  liepos 6-ąją švęskime Valstybės dieną, pasipuoškime tautiniu kostiumu, atsineškime tautinės atributikos ir kartu su savo artimaisiais ir draugais bei viso pasaulio lietuviais giedokime Tautišką giesmę! Parodykime pasauliui, kokia vieninga tauta esame ir kaip mylime savo šalį!

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra