Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Sveiku protu nepaaiškinami dalykai: Alytuje nuodijami keturkojai?

Ina Grigūnaitė  •    •  9:27, 2019-03-14
Galimai vedžiojimo vietoje apsinuodijusio šuns Lordo gyvybės išgelbėti nepavyko.
Asmeninio albumo nuotr.

Ar gali būti, kad Alytuje kažkas masiškai nuodija keturkojus ir jų vedžiojimo vietoje Dainavos mikrorajone primėtė nuodų? Tokių įtarimų kilo alytiškei Gintarei.

 

Jaunos moters teigimu, Vingio  gatvėje,  aplink daugiabučius esančiose vejose, kur vedžiojami šunys, tikėtina, kad yra primėtyta nuodų. Keliems ten vedžiotiems keturkojams prireikė veterinarų pagalbos, o vienas net neišgyveno.  

 

Gintarė sakė, kad jau kurį laiką iš Dainavos mikrorajone lūpų sklinda kalbos, kad kažkokia moteriškė nori pakenkti keturkojams. Anot jos, ne vienas Vingio gatvės gyventojas ne per seniausiai iš tos moters yra girdėjęs piktų žodžių apie gyvūnus ir net grasinimų juos išnaikinti. Todėl gyvūnų mylėtojams kyla įtarimų, kad tai gali būti šios moters bandymas pakenkti keturkojams.

 

Kažin, ar tik sutapimas yra tai, kad pastarąją savaitę kai kurių Vingio gatvės gyventojų augintiniai sunegalavo. Žmonės įtaria, kad jų keturkojai gali būti apsinuodiję, nes blogai pasijuto po pavedžiojimų kieme.

 

Alytiškio Aliaus keturkojis, vardu Lordas, blogai pasijuto sekmadienį. Parvestas iš lauko jis pradėjo vemti ir viduriuoti, iš burnos pasirodė putos. Išsigandęs dėl savo augintinio blogėjančios būklės vyriškis skubiai vyko pas veterinarą. ,,Įtarėme, kad Lordas apsinuodijo, bet veterinaras tuo abejojo, nes šunelis nekarščiavo. Suleidęs vaistų veterinaras nuramino mus, kad išsivalys organizmas ir viskas bus gerai“, - pasakojo vyriškis.

 

Deja, gyvūno būklė vis blogėjo. Pirmadienį jis vėl  buvo parodytas veterinarui. Šuniui buvo pastatyta lašelinė, vėl suleista vaistų. Negelbėjo ir tai. ,,Jis pradėjo viduriuoti krauju, matėsi, kad baisiai kankinasi“, - pasakojo Alius.

 

Jo pastangos padėti augintiniui buvo bevaisės - antradienio vakarą Lordo gyvybė užgeso. ,,Per dvi dienas netekome buvusio sveiko, vos trejų metų mylimo draugo Lordo“, - su ašaromis akyse  pasakojo alytiškis.

 

Kitiems galimai apsinuodijusiems keturkojams labiau pasisekė. Jų gyvybėms  grėsmės neiškilo.  Vingio gatvės gyventoja Ona pasakojo, kad prieš kelias dienas jos augintinis irgi pradėjo vemti. Nuvežus pas veterinarą paaiškėjo, kad šunelis apsinuodijęs. ,,Laimei, jam viskas baigėsi gerai“, - džiaugiasi alytiškė.

 

Į alytiškius socialiniame tinkle besikreipianti Gintarė įspėja  kad Vingio gatvėje vedžiojantys gyvūnus alytiškiai pastarosiomis dienomis turi būti itin atsargūs, kad jų augintinių neištiktų skaudus likimas, dar geriau būtų, jei pasirinktų kitą vietą vedžiojimui.

 

Neseniai socialiniame tinkle buvo pasklidusi informacija, kad panašūs dalykai dėjosi ir Jonyno gatvėje esančiame šunų parke. Ten vedžioti keli keturkojai taip pat buvo apsinuodiję. Laimei, jie visi pasveiko.

 

Kol kas lieka neaišku, kas ir kodėl galimai nori kenkti gyvūnams. Susirgusių šunų šeimininkai nežada kreiptis į jokias institucijas, nes nesitiki sulaukti pagalbos.

 

Kai kurie alytiškiai įsitikinę, kad tokiu būdu kažkas kerštauja siekdamas išmokyti žmones kultūros, kad šie tvarkingai vedžiotų savo augintinius ir susirinktų jų išmatas.

 

Visgi daugelis socialiniame tinkle užsimezgusios diskusijos  dalyvių mano, kad toks kenkimo būdas yra sveiku protu nepaaiškinamas, prilygsta beprotybei.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai