Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Švedijos ambasadorė susipažįsta su Alytumi

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  11:44, 2014-05-05
Alytuje viešinti Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje J. E. Cecilia Ruthstrom-Ruin
AlytusPlius.lt nuotr.

„Džiugu matyti, kad Alytuje veikia didelės verslo įmonės ir tikiuosi, kad šiandien galėsiu jas aplankyti. Lietuva švenčia dešimties metų įstojimo į Europos Sąjungą jubiliejų. Mums labai įdomu pamatyti, kokį poveikį  atskiriems Lietuvos regionams padarė įstojimas į Europos Sąjungą“, - kalbėjo šiandien Alytuje viešinti Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje J. E. Cecilia Ruthstrom-Ruin.

 

Jos vizito tikslas – susipažinti su miestu, aplankyti Alytaus pramonės parką bei dalyvauti Lietuvos ir Lenkijos elektros energijos jungties „LitPol Link“ projekto atidarymo ceremonijoje.

 

Susitikime su Alytaus miesto meru Jurgiu Krasnicku J. E. Cecilia Ruthstrom-Ruin aptarė Alytaus miesto galimybes bei perspektyvas, pasidalino savo mintimis apie Dzūkijos regioną.

 

„Man visada malonu matyti žmones iš Švedijos, ypač kai šalį atstovauja tokio aukšto rango asmuo. Tai yra viena iš pirmųjų šalių, su kuria Alytus pradėjo bendradarbiauti. Tikiuosi, kad ir toliau vystysime sėkmingą bendradarbiavimą“, - sakė J. Krasnickas.

 

Švedijos Karalystės Ambasadorė Lietuvoje J. E. Cecilia Ruthstrom-Ruin prisipažino, kad jai teko pravažiuoti pro miestą keletą kartų, tačiau šiandien yra jos pirmasis oficialus vizitas Alytuje.

 

J. E. Cecilia Ruthstrom-Ruin teigė, kad jos, kaip ambasadorės, tikslas yra numatyti ir tolimesnes bendradarbiavimo galimybes tarp Alytaus ir Švedijos bei paskleisti informaciją apie Alytaus miesto perspektyvas kitiems Švedijos rinkos dalyviams.

 

Švedijos Karalystės Ambasadorė Lietuvoje dvyliktą valandą lankysis Alytaus transformatorių pastotėje, kur bus įkasama simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms bei bus paskelbta oficiali tarptautinės elektros jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos „LitPol Link“ statybos darbų pradžia.

Komentarų nėra