Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Susitikime su naująja progimnazijos direktore – apie planus ir lūkesčius

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  13:29, 2022-10-28
Miesto vadovai susitiko su būsima Šaltinių progimnazijos vadove E. Žukauskiene.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Penktadienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė susitiko su būsimąja Alytaus Šaltinių progimnazijos direktore Evelina Žukauskiene.

 

Naujoji švietimo įstaigos direktorė vadovauti Šaltinių progimnazijai pradės lapkričio 4 d.

 

Šaltinių progimnazija – viena geriausių Alytaus miesto mokyklų, tad norime su Jumis susipažinti, išgirsti Jūsų viziją ir tai, kokius pokyčius joje planuojate“, – pradėdamas pokalbį su naująją švietimo įstaigos vadove, sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

 

 

Mero pavaduotoja J. Šukevičienė teigė, kad Šaltinių progimnaziją labai mėgsta bendruomenė, o buvęs jos vadovas Alfonsas Lietuvninkas labai mylėjo mokyklą, mokinius ir kolektyvą.  „Norėtųsi, kad ir toliau mokykloje būtų darna, nes nuo jos prasideda visų gerovė – juk jei  mokytojas patenkintas, mokiniai bus su šypsena, o ir bendravimas su tėveliais bus sklandus“, – pridūrė mero pavaduotoja.   

 

E. Žukauskienė teigė didelių pokyčių progimnazijoje neplanuojanti. Pirmiausia ji norėtų susipažinti su kolektyvu, sužinoti, kaip jam sekasi gilintis į atnaujintą ugdymo turinį, kokie pirmieji žingsniai žengti sprendžiant progimnazijos stadiono renovacijos klausimus.

 

Pasak naujosios švietimo įstaigos vadovės, ji jau yra nuodugniai susipažinusi su visais viešais skelbiamais progimnazijos dokumentais, tad teigė žinanti, su kokiomis problemomis susiduria šios mokyklos bendruomenė.

 

„Per menkas tėvų įsitraukimas į mokyklos gyvenimą, uniformų nedėvėjimas, poilsio erdvių poreikis“, – pirmuosius  pastebėtus trūkumus įvardijo E. Žukauskienė.