Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Suremontuotoje Alytaus muzikos mokykloje – daugiau spalvų

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  16:01, 2019-02-08
Muzikos mokyklos direktorė A. Vilkelienė ir Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja V. Gibienė apžiūri suremontuotas patalpas.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus muzikos mokykla gyvena įkurtuvių nuotaikomis  – čia baigti remonto darbai. Tad jau netrukus remonto metu  penkiose Alytaus miesto švietimo įstaigose ir Šaulių namuose laikinai mokęsi mokiniai sugrįš į muzikos mokyklos klases ir čia vėl skambės muzika.

 

Kol kas Muzikos mokyklos patalpose dar darbuojasi baigiamuosius darbus atliekantys  statybininkai ir pluša valytojos. Tačiau jau netrukus į Muzikos mokyklą bus pargabenti muzikos instrumentai, o vasario  22 d. planuojama surengti suremontuotos Alytaus muzikos mokyklos atidarymą.

 

Šiandien dažais kvepiančioje Muzikos mokykloje apsilankė ir suremontuotas patalpas apžiūrėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.  

 

„Viskas čia labai dera, puikiai pritaikytos patalpos – akustinės grindys, durys, lubos. Viskas taip apgalvota“, - pasižvalgiusi po Muzikos mokyklos kabinetus sakė mero pavaduotoja. V. Gibienė neslėpė, jog džiaugiasi į Alytaus muzikos mokykla padarytomis didelėmis investicijomis, kurios anot jos, tikrai atsipirks, juk šioje mokykloje lavinama mūsų visų ateitis. „Alytus turi ir klausytoją, ir atlikėją ir viso to kalvė yra čia“, - teigė mero pavaduotoja.

 

Atnaujintomis patalpomis džiaugiasi ir Alytaus muzikos mokyklos direktorė doc. dr. Aldona Vilkelienė: „Mokykla dabar tapo šiuolaikiškesne dizaino prasme, atsirado daugiau spalvų“. Anot direktorės, artimiausiu metu mokyklos kieme turėtų būti įrengta lauko scena, pastatyti suoliukai, tad atšilus orams daugelis renginių vyks būtent šioje erdvėje.  

 

Greitai Alytaus muzikos mokykloje ne tik atsiras naujų erdvių, bet ir naujų mokymo programų. Anot A. Vilkelienės, artimiausiu metu bendrą mokymo programą planuojama papildyti etnokultūros, teatro, sceninio judesio ir kalbos programomis. Be to, mokykla ketina įsigyti naujų muzikos instrumentų –  šešis pianinus ir akordeoną, mokymui skirtos įrangos  – interaktyvias lentas, multimediją.

 

Pieš pusmetį prasidėjusio Alytaus muzikos mokyklos remonto metu atlikti vidaus patalpų apdailos, pastato šildymo-vėdinimo sistemos atnaujinimo, lietaus nuotekų sistemos, vandentiekio ir kanalizacijos remonto darbai. Atnaujinta elektros instaliacija ir kompiuterinis tinklas. Įrengta  žaibosauga. Akustinėse klasėse įrengtos akustinės lubos, grindys ir durys. Suremontuota Muzikos mokyklos salė.

 

Remonto darbai finansuoti Europos Sąjungos (85 %) ir savivaldybės biudžeto (15%) lėšomis. Bendra rangos darbų suma  –266 880,15 Eur.  Muzikos mokyklos remonto darbus vykdė UAB „Coner“.

 

575 mokinius ugdanti Alytaus muzikos mokykla buvo kosmetiškai paremontuota daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai