Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Suremontuos Alovės ir Krokialaukio aikšteles bei Nemunaičio stadioną

Parengta pagal centrinės projektų valdymo agentūros informaciją  •    •  14:43, 2019-08-07
Nemunaičio stadionas bus suremontuotas.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajone bus atnaujinti trys sporto objektai: Alovės ir Krokialaukio multifunkcinės aikštelės bei Nemunaičio stadionas.

 

Tai bus padaryta įgyvendinant Alytaus rajono savivaldybės administracijos projektą „Esamų sporto bazių plėtra Alytaus rajone“.

 

Šis projektas – vienas iš dešimties, šiais metais Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų sporto projektų, susijusių su esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontu.

 

Projekto tikslas – gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę remontuojant ir modernizuojant esamų sporto bazių infrastruktūrą Alytaus rajone ir pritaikant ją neįgaliųjų poreikiams: Alovėje ir Krokialaukyje bus pakeista multifunkcinių sporto aikštelių danga, įrengti specialūs krepšinio ir tinklinio stovai, tinkantys neįgaliesiems, Nemunaityje – atnaujinta natūrali danga, bėgimo takelių asfaltbetonio danga, įrengta tinklinio aikštelė, specialūs krepšinio ir tinklinio stovai, tinkantys neįgaliesiems, bočio ir petankės žaidimų įrenginiai. Sudarius tinkamas sąlygas bus organizuojami reguliarūs sporto užsiėmimai Alytaus rajono kaimiškų vietovių vaikams ir jaunimui, senjorams, neįgaliesiems, moterims ir merginoms.

 

Projektą įgyvendins Alytaus rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu Alytaus rajono meno ir sporto mokykla. Projekto įgyvendinimo trukmė numatyta 12 mėnesių.

 

Projekto vertė – beveik 210 tūkst. Eur.

 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansavimas skirtas atsižvelgiant į Centrinės projektų valdymo agentūros atliktą sporto projektų administracinės atitikties tinkamumo bei turinio ir išlaidų pagrįstumo vertinimą, taip pat į Sporto projektų komisijos elektroninio balsavimo rezultatus.

 

Pernai priėmus naują Sporto įstatymą, nuo 2019 m. valstybės biudžeto lėšos skirstomos per Sporto rėmimo fondą, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Projektams finansuoti šiemet skiriama 13,2 mln. Eur. Iš jų nemažiau kaip dešimtadalis (1,3 mln. Eur) lėšų atiteks neįgaliųjų sporto plėtrą skatinantiems projektams įgyvendinti.

 

Sporto bazių plėtrai, priežiūrai ir remontui šiais metais numatyta skirti 1 318 000 Eur. Paskelbus kvietimą teikti paraiškas sulaukta 157 paraiškų iš 49 savivaldybių, o prašomų Fondo lėšų suma buvo 25 322 726,52 Eur, t. y. daugiau nei 19 kartų didesnė už numatytą skirti lėšų sumą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra