Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Sūnus nesulaukė namo grįžtančio tėvo, gelbėtojai „šukuoja“ ežerą (PAPILDYTA)

Raimonda Andriulionytė  •    •  11:55, 2020-02-14
Gelbėtojai ežere jau rado nuskendusią valtį.
AlytusPlius.lt nuotr.

Ugniagesiai-gelbėtojai ketvirtadienio vakarą iki pat vidurnakčio žvalgė Alytaus rajone esantį Niedulio ežerą. Yra tikimybė, kad čia galėjo nuskęsti 65 metų vyriškis. Apie jo dingimą policijai pranešė sūnus, tačiau iki šiol vyro rasti nepavyko.

 

Dėl tėvo sunerimusio sūnaus pagalbos prašymas Alytaus policijos pareigūnus pasiekė ketvirtadienį. Sūnus informavo, kad trečiadienį jo tėvas išėjo iš namų ir nebegrįžo. Vyriškis spėjo, kad tėvas galėjo žvejoti Kančėnų kaime esančiame Niedulio ežere, nes yra žvejys.

 

Policijos pareigūnai į nurodytą vietą pasiuntė ugniagesius-gelbėtojus. Kadangi jau buvo tamsu, gelbėtojai ežerą žvalgė plaukdami kateriu, tačiau nieko įtartino nerado.

 

Penktadienį dingusio vyro paieškos tęsiamos. Į ežerą vėl planuojama siųsti gelbėtojus. Narai ketina ieškoti vyriškio po vandeniu.

 

Dingęs vyras yra Alytaus rajono gyventojas. Jis mėgo žvejoti, dažnai tai darydavo Niedulio ežere.

 

Iš įvykio vietos.

 

PAPILDYTA 

 

Apie 13 val. gelbėtojai ežere rado ir į krantą ištraukė valtį.

 

Deja, vyro gyvo rasti nepavyko. Apie 18 val. jo kūnas buvo rastas nuskendęs ežere. 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra