Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sujudimas prie Nemuno: ieškoma dingusio žmogaus, žvalgoma upė

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:19, 2023-10-31
Ruošiamasi žvalgyti upę.
AlytusPlius.lt nuotr.

Antradienį, apie 14 val. 40 min., Nemuno gatve, link prieplaukos, nuskubėjo ugniagesių-gelbėtojų automobilis su įjungtais švyturėliais. Į upę valtimi išplaukė narai. Nuo A. Juozapavičiaus tilto gelbėtojus pastebėję gyventojai teiraujasi, kas vyksta.

 

„Vykdoma dingusio alytiškio paieška. Vakar buvo pakelti dronai, jais išžvalgyta panemunė. Šiandien į pagalbą pasitelkti narai, kurie paieškas atliks upėje. Policijos pareigūnai yra apžiūrėję mieste veikiančių vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, yra prielaida, kad dingęs vyriškis galėjo eiti link Nemuno“, - komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunukacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

 

Kaip antradienį jau skelbė policijos pareigūnai, į Alytaus apskr. VPK kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad iš namų, Alytuje, Liepų g., išėjo jos tėvas Antanas Jaloveckas (gim. 1963 m.) ir dingo be žinios.

 

Vyriškis yra 175 cm ūgio, plaukai žili vidutinio ilgio, virš lūpos dešinėje pusėje turi apgamą.

 

Asmenis, žinančius apie vyro buvimo vietą ar jį mačiusius, prašoma informuoti Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Justiną Didiką tel. +370 700 65732, mob. +370 601 42744 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu – 112.

 

 

Be žinios dingęs A. Jaloveckas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai