Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sujudimas parduotuvėje: atskubėjo policija ir greitoji medicinos pagalba

AlytusPlius.lt informacija  •    •  17:35, 2024-02-29
Tarnybos atskubėjo į parduotuvę.
Skaitytojų nuotr.

Alytiškiai teiraujasi, kas ketvirtadienio popietę vyko Naujojoje gatvėje esančiame prekybos centre CENTRO, o konkrečiai – parduotuvės IKI patalpose. Čia buvo atvykę medikai, policijos pareigūnai. Visa tai užfiksavę parduotuvės lankytojai spėjo, kad žmogui galėjo sutrikti sveikata.

 

Kaip informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, tarnybas iškvietė neprisistatęs asmuo. Kaip paaiškėjo, pagalbos prireikė dvylikamečiui.

 

Atvykus į įvykio vietą jis tarnyboms paaiškino, kad pirminiais duomenimis – parkrito ir suskaudo koją. Į parduotuvę atvyko policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba, kuri berniuką išvežė į ligoninę. Apie įvykį buvo informuoti jo tėvai.

 

PAPILDYTA

 

Situaciją pakomentavo ir IKI Lietuva Komunikacijos vadovė Gintarė Kitovė.

 

„Ketvirtadienio popietę Alytuje esančioje IKI parduotuvėje nepilnamečiui išties prireikė medikų pagalbos. Įvykio metu parduotuvės patalpose bėgo du nepilnamečiai asmenys, vienam užkliudžius kitą, vienas iš vaikinų nuvirto. Mūsų duomenimis, grindys buvo sausos, o šalia buvę darbuotojai iškart iškvietė medikus, kad pagalba būtų suteikta kaip galima skubiau“, - teigė K. Kitovė.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai