Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Su veiklą plečiančia „Koslita“ pasirašyta investicijų sutartis

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  17:17, 2019-09-03
Meras N. Cesiulis džiaugėsi, kad įmonė ir toliau investuoja Alytuje.
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Antradienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pasirašė investicijų sutartį su UAB „Koslita“. Šios įmonės planuose – sandėliavimo paskirties pastato statybos, kuriose bus vykdomos logistikos bei buitinės chemijos produktų sandėliavimo paskirties veikla ir sukurtos 5 naujos darbo vietos.

 

Logistikos ir sandėliavimo paskirties pastatas bus statomas pramonės parko teritorijoje 1,94 ha žemės sklype esančiame Fortų g. 2. Gavus statybos leidimą UAB „Koslita“ įsipareigoja ne vėliau kaip per 36 mėnesius pradėti vykdyti  logistikos ir buitinės chemijos produktų sandėliavimo veiklą. Projektui numatomos 363 tūkst. Eur investicijos.

 

„Žiūrėdami labai toli, nematome, kas vyksta labai arti. Šiandien džiaugiamės, kad Alytaus įmonė ir toliau investuoja Alytuje, plėsdama savo veiklą ir gamybą, o mes, savivaldybė,  galime prisidėti suteikdami reikiamus sklypus, sutvarkydami komunikacinius įrengimus.   Savivaldybės ir mūsų miesto įmonių bendradarbiavimas kuria naujas darbo vietas, kas mums ir yra svarbiausia šią kadenciją“,– teigia Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 

Bendrovės atstovai džiaugiasi, kad sutartį pasirašyti pavyko pakankamai greitai, bei vertina palankų Alytaus miesto požiūrį į investuotojus.

 

Viena didžiausių Lietuvoje kosmetikos ir buitinės chemijos produktų gamintoja UAB „Koslita“ Alytuje savo veiklą vykdo beveik 27 metus. Pagrindinis bendrovės veiklos principas – aukštos kokybės, efektyvūs reikalingi mūsų buičiai, šalies ūkiui bei pramonei buitinės chemijos produktai ir kosmetikos gaminiai pagaminti iš ekologiškų žaliavų su vaistažolėmis, vitaminais ir kitais natūraliais priedais. Šiuo metu bendrovėje dirba 103 darbuotojai.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra