Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Su skambiomis dainomis ir šokiais alytiškiai šventė Kaimynų dieną

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  9:24, 2019-05-25
Ulonų seniūnaitijos gyventojai atšventė Kaimynų dieną.
Inos Grigūnaitės - Skrabulienės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės Ulonų seniūnaitijos gyventojai linksmai ir  turiningai atšventė  Kaimynų dieną. Penktadienio popietę kiemelis šalia pastato, esančio Daugų g.5, virto vienu dideliu kiemu, kuriame skambėjo dainos, vyko smagios atrakcijos, o svarbiausia, netilo kaimynų pašnekesiai, mezgėsi naujos pažintys.

 

Į bendrystę skatinančią šventę atvyko ne tik vietiniai gyventojai, bet ir kaimynai, bendruomenės nariai, įstaigos, politikai, vietinės valdžios atstovai.

 

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė pasidžiaugė, kad suorganizuota nuostabi šventė.

 

,,Tikiuosi, kad ši šventė taps gražia tradicija. Alytus nėra didelis miestas. Kur beeini, neretai sutinki pažįstamų veidų. Jaučiu, kad mes, visi alytiškiai, esame tarsi viena šeima“, - sakė J. Šukevičienė.

 

 

Seimo narys Julius Sabatauskas, darželio ,,Girinukas" direktorė Rasa Naujalienė, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičiene ir šventės organizatorius - Ulonų seniūnaitis Petras Sabaitis.

 

,,Pakvietėme kaimynus pabūti kartu, pabendrauti, geriau susipažinti. Džiaugiuosi, kad organizacijos noriai prisidėjo prie šventės organizavimo, atvyko parengę įdomias programas“, - sakė Ulonų seniūnaitis Petras Sabaitis. Jis gyventojų šventėje tikėjosi sulaukti daugiau, bet žada nenuleisti rankų ir ateityje organizuoti daugiau kaimynų susibūrimų, padėsiančių artimiau susipažinti, sustiprinti užsimezgusią draugystę.

 

Šventės dalyviai smagiai leido laiką bendraudami.


Į nuotaikingą šventę daugelis žmonių atėjo nešini vaišėmis. O pirmieji šventės dalyviai dar buvo vaišinami ir dzūkiškomis bandomis. Prieš atsveikindami kaimynai ir svečiai gardžiavosi sveikuoliška japoninės soros koše, kuria vaišino prie šventės organizavimo daug prisidėjusi Tėviškės namų bendruomenė.

 

Tėviškės namų bendruomenė taip pat vaišino fermentuoto gauromečio arbata bei pristatė bendruomenės krautuvėlės  projektą, kuris suteiks galimybę ne tik pateikti kuo daugiau natūralių sveikatai palankių produktų, vaistažolių ir jų preparatų, bet ir patarti jų naudojimo bei vartojimo klausimais.

 

Vyko prekyba sveikais produktais.

 

Šventėje dalyvavę ir Alytaus pataisos namų bendruomenės nariai  supažindino su pareigūno profesija ir kolegomis augintiniais. Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas pristatė ginkluotę ir surengė ,,Pasagos" konkursą.

 

Šventės metu  kaimynai susipažino su šaudymu lankais, kuriuos pristatė  ir pamokė jais šaudyti Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubas ,,Alytupis".

 

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kvietė į masinę mankštą ir judriuosius žaidimus. O norinčių pajudėti netrūko.

 

Skambiomis dainomis visus džiugino vietiniai atlikėjai. Gražiausias dainas kaimynams dovanojo ir krištolinio balso savininkė Vakarė.

 

Kaimynų šventėje gerą nuotaiką dovanojo vietiniai atlikėjai.

 

Darželio ,,Girinukas“  vaikai taip pat buvo paruošę smagų pasirodymą. Jie pakvietė visus kartu pašokti, padainuoti, pasidžiaugti kaimynyste.

 

Gyventojus savo pasirodymu pradžiugino darželio ,,Girinukas" vaikai.

 

Kaip užsimezgusios draugystės simboliai buvo pasodinti trys ąžuoliukai. Juos sodinti padėjo mažiausi seniūnaitijos gyventojai.

 

Pasodinti trys ąžuoliukai.

 

Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Juo siekiama, kad žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai