Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Su ištikimiausiu draugu visur: ir automobilyje, ir ore

Daina Baranauskaitė  •    •  11:25, 2023-08-29
E. Dovydėnas su Defa.

27 - ajį sezoną karšto oro baliono pilotu, fotografu dirbantis Edvardas Dovydėnas savo sekėjus nustebino pasidalintomis akimirkomis, kuriose su augintine Defa jis ir skrenda ore, ir plaukioja vandens motociklu. 

 

„Oi, tai tik kelios akimirkos. Defa su manimi visur važiuoja automobilyje, į svečius. Namuose - tai geriausias bičiulis. Gaila, kad kalbėti nemoka“, - pusiau juokais sako E. Dovydėnas.

 

Defa jo sodyboje Alytaus rajone atsirado neįprastomis aplinkybėmis. „Buvo nunuodytas mano baltas šuo Defa. Labai sunkiai tai išgyvenau. Dar liko kitas šuniukas - Datas. Jis jau 15 metų, mirė prieš mėnesį. Vis tik sodyba didelė, reikėjo gyvasties, tad nuvykau į  prieglaudą „Keturkojo viltis“ ir išsirinkau šį šuniuką. Pavadinau taip pat Defa. Šifruojasi taip: Dovydėno Edvardo fazenda amžina“, - pasakojo vyras.

 

Nuo dviejų mėnesių auginama Defa jau suaugusi. Kompaniją E. Dovydėnui ji palaiko 2.5 metų. „Oro balionu ji skridusi keturis kartus. Pirmą kartą kiek bijojo, o dabar su manimi  noriai skrenda. Kartu plaukiojam, valgom, miega šalia kojų. Na, žmogus visada nori draugijos“, - augintiniu džiaugiasi karšto oro baliono pilotas E. Dovydėnas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai