Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Stulbinantys pokyčiai alytiškių kieme: pilkos garažų sienos tapo meno kūriniu

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  9:01, 2023-09-23

Prieš dvejus metus žinoma alytiškė Raminta Vaitiekūnienė su šeima įsigijo namus Alytaus centre. Moteris džiaugėsi nauju būstu, tačiau nuotaiką temdė niūrios garažų sienos kieme.

 

„Kreipėmės į menininką Pijų Šematulskį, jis užsiėmęs, tačiau surado mums laiko, aptarėme vizualą ir padarė tokį grožį, kad dabar akių nebegalime atitraukti. Sunku patikėti, kad vienas didžiausių minusų perkant namą buvę sovietiniai neišvaizdūs garažai – tapo dideliu pliusu. Dabar kiemas ryškus, keliantis nuotaiką, ši moderni sienų tapyba mums su kaimynais – tikras džiaugsmas“, - kalbėjo R. Vaitiekūnienė.

 

Anot kūrėjo Pijaus Šematulskio, prieš kiek laiko sienų tapyba – neofreskos – Alytuje buvo sutinkamos santūriai. Dabar – žmonės giria ir skatina menininką daryti tai, kas jam puikiai sekasi. Už kūrybą P. Šematulskis praėjusių metų pabaigoje buvo įvertintas ir apdovanotas „Metų žmogaus“ statulėle.

 

„Kalbėti apie savo darbus nemėgstu. Dėl to ir pasirinkau piešti, o ne kalbėti. Apie viską prabyla mano darbai. Tačiau malonu, kai esi įvertintas, kai žmonės pagiria, tuomet atsiranda daugiau motyvacijos veikti“, - sakė P. Šematulskis.

 

Išsamiau – videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai