Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Stuburo traumų bylos: kodėl advokatų vaidmuo – toks svarbus?

LITKRAFTSOLICITORS.EU informacija  •    •  13:38, 2023-12-15
Asociatyvi nuotr.
pexels, andrea piacquadio nuotr.

Vienos jautriausių – stuburo traumos, kurios gali pakeisti žmogaus gyvenimą, paveikti ne tik sveikatą, bet ir emocinį bei finansinį stabilumą. Kai kuriais atvejais rimti stuburo sužalojimai nutinka dėl kieno nors kito kaltės, o kelią sąžiningai kompensacijai gauti apsunkina kitų abejingumas ar kaltės neigimas. Tai gali būti įvairiausios situacijos – traumos aukštos rizikos darbo vietoje, kelyje, viešosiose vietose ir panašiai. Bet kokiu atveju, srityje besispecializuojančių teisininkų įžvalgos gali būti aukso vertės.

 

Objektyvi situacijos analizė ir vertinimas – ar ieškinys gali būti sėkmingas?

 

Visų pirma, profesionalus advokatas įvertina patirtos stuburo traumos aplinkybes bei tai, ar ieškinys turi tvirtą pagrindą. Jei taip – padeda surinkti reikalingus įrodymus ir nustatyti atsakingą šalį už padarytus sužalojimus. Profesionalai su teise nesusijusiems asmenims geba paaiškinti net sudėtingiausius teisinius aspektus suprantamai ir gali atstovauti nukentėjusiųjų interesams tiek bendraujant su atsakingais asmenimis, tiek su žalos sveikatai ieškiniu bei kompensacija susijusiomis institucijomis.

 

„Litkraft Solicitors“ –  lietuvių advokatai UK, teikiantys teisinę pagalbą tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Lietuvoje – savo interneto svetainėje pateikia daug naudingos informacijos apie tai, kas svarbu teikiant tokio tipo ieškinį, bei dalijasi vertingomis įžvalgomis apie skirtingas žalos sveikatai ieškinių situacijas. Sudėtingų traumų, tokių kaip stuburo sužalojimai – taip pat.

 

Tinkamas žalos vertinimas – nuostoliai šiandien bei ateityje

 

Kompensacijos dydis priklauso nuo tinkamo žalos vertinimo. Patekus į sudėtingas situacijas, nukentėjusiesiems neretai sunku aprėpti viską ir situaciją objektyviai įvertinti patiems. Stuburo sužalojimo atvejais žala neapsiriboja vien medicininėmis išlaidomis, bet gali apimti ir reikalingas reabilitacijos išlaidas ar ateities nuostolius, pavyzdžiui, laikinai netekus pajamų šaltinio. Prireikus advokatai bendradarbiauja su finansų ir medicinos ekspertais, kad pateiktų išsamų ir įtikinamą finansinio poveikio nukentėjusiojo asmens gyvenimui įvertinimą.

 

Atstovavimas ginant interesus

 

Galiausiai, patyrę advokatai yra susidūrę su panašiomis situacijomis ir pasižymi gerais derybiniais įgūdžiais. Jie nuolatos derasi su draudimo bendrovėmis ir priešingos šalies teisininkais, kad būtų pasiektas klientui kuo palankesnis sprendimas. Advokatai, kurie specializuojasi šioje srityje, naudojasi teismų praktika ir žino kada reikia reikalauti geresnio pasiūlymo, o kada ieškoti alternatyvių ginčų spendimo būdų. Žinoma, visuomet atsižvelgiant į kliento interesus.

 

Nuo objektyvaus situacijos vertinimo iki interesų gynimo teisme – teisininkai neretai padeda išvengti daug papildomo streso, o svarbiausia, apginti savo teises. Akivaizdu, jog specialistai, turintys patirties šioje srityje, atlieka itin svarbų vaidmenį, kad apsaugotų nukentėjusiųjų teises ir padėtų gauti kuo didesnę kompensaciją, eikvojant kuo mažiau energijos.

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai