Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Storas dumblo sluoksnis ežero dugne sunkina skenduolio paieškas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:54, 2019-09-03
Tęsiamos skenduolio paieškos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Talokių ežeras neatiduoda sekmadienį vakare nuskendusio vyriškio kūno. Antradienį narai vėl išsiruošė ieškoti skenduolio, nes vakar jo rasti nepavyko. Šiandien paieškas planuojama tęsti iki vakaro, jeo kūno nepavyks rasti anksčiau.

 

Narai deda visas pastangas, kad žmogaus kūnas būtų kuo greičiau rastas, bet paieškas apsunkina ežero dugne esantis storas dumblo sluoksnis ir vandens telkinyje randamos šiukšlės, buitinės atliekos. Ežeras gilus, dumblas siekia iki 2 metrų.

 

Pirmadienį narai paieškas baigė po 19 valandos. Pavyko rasti tik nuskendusią valtį, su kuria nelaimės dieną plaukė du vyrai. Valtis buvo rasta 100 metrų atstumu nuo kranto, 7 metrų gylyje.

 

AlytusPlius.lt primena, kad 31 metų vyriškis Talokių ežere nuskendo sekmadienio vakarą. Jis kartu su kitu vyru plaukiojo valtimi. Šiai apvirtus, vienam jų išsigelbėti pavyko, o kitas nuskendo.

 

Išsigelbėjęs vyriškis buvo neblaivus, apie nelaimę jis pranešė netoliese gyvenančiam vyriškiui, kuris suskubo kviesti tarnybas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra