Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Stateta“ vadovas K. Stasiukynas: “Pirma vieta tarptautinėse varžybose - visų mūsų alytiškių pergalė“.

Daina Baranauskaitė  •    •  12:50, 2023-07-27

„Šią pergalę skiriame visiems alytiškiams, visiems mūsų klientams ir draugams. Dėkojame mus palaikiusiems šių metų „Aurum 1006km lentynėse“. Be jūsų pagalbos tai būtų nepasiekiama“, - kalbėjo UAB „Stateta“ generalinis direktorius Karolis Stasiukynas.

 

Alytaus įmonės „Stateta“ komanda tapo 24-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ nugalėtojais. Pirmieji finišo liniją kirto „STATETA BRO by HMobile“ komanda, kurios „Mercedes-Benz AMG GT3 EVO“ automobilį vairavo danai Anders Fjordbach ir Jan Magnusen bei lietuviai Eimantas Navikauskas ir Edvinas Žadeikis.

 

Absoliučios įskaitos ir GT3 klasės nugalėtojai visą 373 ratų, kurių kiekvieno ilgis po 2682 metrus, distanciją įveikė per 8 val. 45 min. 22,118 sek.

 

Absoliutūs lenktynių laimėtojai  „STATETA BRO by HMobile“ pakeliui į pergalingą finišą  pasiekė ir geriausią čia per 24  metus buvusį rezultatą.  A. Fjordbach važiuodamas 305 ratą jį įveikė pasiekęs naują trasos rekordą – 1 min. 05,425 sek. Danas tik keliomis šimtosiomis sekundės dalimis dar pagerino sau pačiam priklausiusį rekordą, kurį jis buvo pasiekęs lenktynių išvakarėse. 

„Mes esame Alytaus įmonė, čia turime daugiausiai degalinių ir visi klientai, kurie pas mus pilasi degalus, geria kavą, plaunasi automobilius - tik jų dėka mes galėjome įveikti tuos, kurie daug metų dalyvauja, tačiau neužlipa ant pirmosios vietos nugalėtojų  pakylos. Kadangi dirbame kaip komanda, turėjome Formulės1  buvusius lenktynininkus, rimtai pasiruošėme ir tikslą pasiekėme. Noriu akcentuoti, kad tai  - visų mūsų alytiškių bendra pergalė“, - teigė UAB „Stateta“ vadovas K. Stasiukynas.

 

Anksčiau UAB „Stateta“ yra buvusi šių lenktynių atskirų komandų rėmėja, o šiais metais nusprendė dalyvauti patys.  „Per daugiau nei 20  metų kitoms komandoms lyderėms tik kas penkerius metus pavykdavo pagerinti rekordą. O mes - rekordus įveikėm per vienerius metus. Mes pamatėm, dalyvavom ir nugalėjom“, - juokavo UAB „Stateta“ generalinis direktorius K. Stasiukynas.

 

„Pas mus bene vienintelius Alytuje yra A98 markės benzino, kuris pilamas į visus sportinius ir galingesnius automobilius. Taip pat turime PREMIUM degalus. Kai treniravomės lenktynėms - pylėme būtent tuos degalus. Ir tai parodė geriausius rezultatus“, - kalbėjo K. Stasiukynas. 

 

Kiekvienas klientas ras šių degalų STATETA degalinėse ir  galės išbandyti pats Premium degalų S - POWER privalumus.

 

Beje, kol vyko lenktynės, dvi savaites UAB „Stateta“ klientams Premium ir A98 markės benzinas buvo parduodamas už įprastą degalų kainą. „Tikimės, jeigu ir toliau turėsime tokį klientų ir draugų ratą - akciją pakartosime“, - sakė degalinių tinklo vadovas.

 

Bendrovė „Stateta“ turi ne tik savo degalines, bet ir degalų kortelių BRO pagalba sujungusi Lietuvoje bene visas lietuviškas degalines į bendrą per 140 degalinių tinklą. 

 

Klientų patogumui - BRO antras didžiausias Lietuvoje degalinių tinklas -  patogus ir saugus būdas be grynųjų pinigų atsiskaityti už degalus bei prekes degalinėse.

 

Transporto įmonėms „Stateta“ turi BRO EU -  visos Europos degalų kortelę, kuria atsiskaitoma daugiau nei 60 000 degalinių visoje Europoje. Tai -  didžiausias tinklas Europoje. 

 

Įmonė teikia visas reikalingas  paslaugas  vežėjams - PVM, akcizo grąžinimą,  kelių mokesčių aparatus. 

 

„Kur jūs bevažiuotumėte - Lietuvoje ar užsienyje - mes jumis pasirūpinsime geriausiai, kaip tik galime“, - sako UAB „Stateta“ generalinis direktorius K. Stasiukynas.

 

 

 

 

Užs. Nr.  2023/07/27