Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Sportininkai mėgėjai varžėsi Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse

Kęstutis Dambrauskas, VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro sporto metodininkas  •    •  12:30, 2020-07-28
Stalo teniso finalininkai.
ASRC nuotr.

2020 metų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės startavo Alytuje. Vyko pirmo etapo Alytaus miesto seniūnaitijų (mikrorajonų) varžybos. Šios žaidynės yra skirtos didinti gyventojų fizinį aktyvumą bendruomenėse, puoselėti mėgėjų sportą ir išaiškinti sportiškiausias seniūnaitijas (mikrorajonus), kurios atstovautų miestui kitame varžybų etape.

 

Varžybos šiais metais Alytaus mieste organizuotos kitokiu formatu – visų sporto šakų varžybos vyko kartu, tą pačią dieną ir įtraukiant miesto seniūnaičius. Ankstesniais metais varžybos buvo vykdomos pagal sporto šakas skirtingomis dienomis.

 

Sportininkai mėgėjai varžėsi dvylikoje sporto rungčių: futbolo, krepšinio (moterys, vyrai iki 40 metų, senjorai 41 ir vyresni), parko tinklinio (vyrai ir moterys), šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo ir vadovų trikovės varžybose.

 

Geriausiai varžybose sekėsi Putinų mikrorajono sporto mėgėjams. Jie iškovojo daugiausia pirmųjų vietų. Putiniškiai nugalėtojais tapo futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, šaškių, vyrų parko tinklinio varžybose.

 

Kurorto seniūnaitijos mėgėjai iškovojo nugalėtojų vardą stalo teniso ir šachmatų varžybose, taip pat dviejose sporto šakose triumfavo Panemunės seniūnaitijos moterų tinklinio ir smiginio sportininkai.

 

Senjorų krepšinio varžybose nugalėjo Likiškėlių mikrorajono mėgėjai, virvės traukimo varžybose – Vidzgirio komanda. Komandos, iškovojusios pirmąsias vietas, užsitikrino teisę dalyvauti kitame žaidynių atrankos etape.

 

 

Antrasis atrankos etapas vyks Alytuje rugsėjo 5 dieną. Jame be alytiškių rungtyniaus Alytaus, Lazdijų, Vilkaviškio, Šakių rajonų ir Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių sporto mėgėjai. Jie kovos dėl teisės dalyvauti finalo varžybose. Finalai šiais metais vyks Palangoje rugsėjo 26 dieną.

 

 

Džiugu, kad seniūnaičiai aktyviai įsitraukė į šį sporto mėgėjų renginį. Aktyviausia buvo Kurorto seniūnaitė Genovaitė Žiurinskienė. Genovaitė ne tik aktyviai dalyvavo formuojant komandas, bet į varžybas atvyko su palaikymo komanda, pati aktyviai dalyvavo žaidynių programoje, išbandė jėgas vadovų trikovės varžybose. Taip pat aktyvūs buvo Vidzgirio seniūnaitis Ramūnas Masiulionis ir Jurgiškių seniūnaitė Edita Jurčienė.  

 

Varžybų organizatoriai taip pat dėkoja sporto šakų vyriausiems teisėjams, kurie vedė varžybas ir užtikrino, kad sklandžiai ir saugiai jos įvyktų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai