Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Sportininkai iš Azijos dalijasi žiniomis ir susipažįsta su Dzūkija

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:33, 2020-01-06
Pasak sportininkų iš Azijos, Lietuvos tradicijos ir dziudo sporto mokymo metodai labai skiriasi nuo jų gimtųjų šalių.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė  dziudo sporto atstovus, atvykusius iš Japonijos ir Malaizijos, kuriuos pristatė dziudo imtynininkus ugdantis alytiškis Zenius Vencevičius, Alytaus sambo ir dziudo imtynių federacijos vadovas Rimantas Liegus, Japonijoje studijuojantis alytiškis dziudo sportininkas Rokas Nenartavičius.  

 

Svečių priėmime dalyvavo mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

 

Savivaldybėje viešėję sportininkai studijuoja tarptautiniame dziudo universitete Japonijoje. Jie Alytuje vieši nuo gruodžio 23 d. ir dalijasi žiniomis, treniravimo metodikomis su alytiškiais ir rajono sportininkais, o laisvu laiku susipažįsta su krašto kultūra, tradicijomis, kulinariniu paveldu.

 

Rajono meras A. Vrubliauskas pasveikino atvykusius svečius, pasidžiaugė glaudžiu bendravimu su dziudo sportą propaguojančiu treneriu Z. Vencevičiumi. „Labai džiugina jau daug metų organizuojamos tarptautinės dziudo stovyklos Dauguose, į kurias atvyksta sportininkų iš įvairių valstybių“, –  sakė meras.

 

Treneris Z. Vencevičius pasidžiaugė savivaldybės pagalba ir parama, kuri padeda sportininkams siekti rezultatų, organizuoti stovyklas, bendradarbiauti su kitais dziudo klubais. Pasak trenerio, tiek šiuo metu į Alytų atvykusiems svečiams iš Japonijas ir Malaizijos, tiek ir anksčiau buvusiems, be treniruočių ir mokymų, visada pristatomos krašto tradicijos, kulinarinis paveldas, parodomas lankytinos vietos, kiti miestai.

 

Svečiai Lietuvoje sutiko Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus. Pasak jaunuolių, Lietuvos tradicijos labai skiriasi nuo jų gimtųjų šalių. Jie taip pat pastebėjo, kad labai skiriasi ir dziudo sporto mokymo metodai.

 

Meras padėkojo svečiams už vizitą, pasikeitė atminimo dovanėlėmis, sportininkai apžiūrėjo savivaldybės tarybos posėdžių salę.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra