Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Specialistai tikrina, ar tinkamai apšviestos gatvės ir perėjos

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  16:53, 2019-10-01
Specialistai tikrina, ar veikia gatvių ir šaligatvių apšvietimas, ar tinkamai yra apšviestos pėsčiųjų perėjos.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Trumpėjant dienoms ir vis labiau artėjant ilgiems bei tamsiems rudens vakarams, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai ypatingą dėmesį skiria Alytaus miesto gatvių ir šaligatvių apšvietimui – pastarosiomis dienomis jie kartu su UAB „Ordo“ už miesto gatvių apšvietimo priežiūrą atsakingu darbuotoju tikrina, ar veikia gatvių ir šaligatvių apšvietimas, ar tinkamai yra apšviestos pėsčiųjų perėjos.

 

Rūpinantis gyventojų saugumu 2019 m. papildomai apšviesta nemažai miesto pėsčiųjų takų ir šaligatvių, pėsčiųjų perėjų. Papildomai apšvietas Likiškėlių gatvėje esantis takas iki Likiškėlių progimnazijos, pėsčiųjų takas nuo Raudonkalnio iki Punsko gatvių, Statybininkų g. šaligatvis,  apšvietimas įrengtas Jaunimo parko tako atkarpoje, vedančioje link Alytaus rajono viešosios  bibliotekos. Papildomai apšviesta Šaltinių gatvėje esanti pėsčiųjų perėja. Apšvietimas sumontuotas neseniai įrengtoje Lauko g. pėsčiųjų perėjoje.

 

Dar šiemet planuojama įrengti apšvietimą naujai įrengtame pėsčiųjų take nuo Sveikatos tako link  „Vilties“ mokyklos-darželio. Taip pat papildomai bus apšviesti prie Alytaus Dainavos ir Šaltinių progimnazijų esantys pėsčiųjų takai.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai ketina ir toliau tęsti miesto gatvių ir šaligatvių apšvietimo patikrinimo darbus, tačiau prašo gyventojų, turinčių pasiūlymų dėl pėsčiųjų takų apšvietimo įrengimo, kreiptis į Miesto ūkio skyrių el. p. miesto_ukis@alytus.lt

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra