Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Specialistai dėl COVID-19 atvyko ištirti ir savivaldybės darbuotojus

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:26, 2020-05-05
Asociatyvi nuotr.
Sveikatos apsaugos ministerijos nuotr.

Pasiūlymo išsitirti dėl koronaviruso sulaukė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos darbuotojai. Tiesa, galimybe tą daryti pasinaudojo ne visi – išsitirti panoro 84 savivaldybės administracijos darbuotojai iš 181.

 

Mėginiai tyrimams atlikti buvo imami antradienį.

 

Kaip teigė Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė, kuruojanti sveikatos apsaugos sritį, atliktų tyrimų rezultatai turėtų paaiškėti per 24 valandas. Tad tikėtina, kad trečiadienį, vidurdienį, atsakymai jau bus žinomi.

 

Savivaldybės darbuotojai buvo tiriami atsižvelgiant į pagal Sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimu parengtą tvarką, kuria vadovaujantis yra tiriami sveikatos priežiūros specialistai, socialines paslaugas teikiantys darbuotojai, prekybos vietų darbuotojai, vaistininkai ir kiti asmenys. Taip pat ir kultūros, savivaldybės strateginių įstaigų, įmonių darbuotojai.

 

Be to, Alytaus miesto savivaldybė dėl COVID-19 yra apdraudusi visus administracijos darbuotojus.

 

„Tai rodo savivaldybės vadovų atsakingą požiūrį į darbuotojus. Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę situaciją šalyje ir pasikeitusias darbo sąlygas – dalis darbuotojų dirba Alytaus mobiliajame punkte, karščiavimo klinikoje“, - sakė J. Šukevičienė.

 

Dėl koronaviruso darbuotojus yra apdraudusios ir kitos Alytaus miesto savivaldybei pavaldžios įstaigos: socialinių paslaugų centras ir Alytaus nakvynės namai.