Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 405

Socialinio būsto laukiančioms alytiškių šeimoms – dar šeši butai

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  8:43, 2020-03-05
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė savo būsto fondą papildė dar šešiais butais. Jie bus įtraukti į Socialinio būsto sąrašą ir nuomojami asmenims ar šeimoms, kurie turi teisę į socialinį būstą.

 

Butai įsigyti Jaunimo g. 18, Kaštonų g. 28, Putinų g. 6, Šaltinių g. 8, Topolių g. 3 ir 14 daugiabučiuose. Visi butai yra vieno kambario, išskyrus Topolių g. 14 name – čia nupirktas dviejų kambarių butas.

 

Iš viso socialinio būsto laukiančiųjų sąraše yra 194 asmenys. Kaip yra sakiusi Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė, pastebima, kad žmonės kartais siekia socialinį būstą gauti būtent miesto centre, tad atsisako pasiūlytų kitose vietose.  

 

Tad savivaldybė kreipėsi į Lietuvos savivaldybių asociaciją, kad būtų peržiūrėtos teisės normos ir po dviejų nemotyvuotų asmens būsto atsisakymų, laukiantysis būtų išbraukiamas iš eilės.

 

Pakeistą savivaldybės būsto fondo sąrašą, įtraukiant ir šešis naujai nupirktus butus, praėjusią savaitę patvirtino ir savivaldybės taryba.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.