Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Socialinio būsto gyventojai šokdina policiją, medikus ir kaimynus

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  17:55, 2019-08-13
Kaimynų ramybę drumsčia socialinio būsto gyventojai.
Inos Grigūnaitės - Skrabulienės nuotr.

Bute Gamyklos gatvėje stipriai kraujuoja vyras perpjauta koja. Tokio pranešimo antradienį, apie 15 val. 30 min. sulaukė Alytaus greitosios pagalbos medikai ir policija.

 

Netrukus prie nurodyto namo atskubėjo ir vieni, ir kiti. Paaiškėjo, kad eilinį kartą visus ant kojų sukėlė socialiniame būste įsikūrę vyrai.

 

Medikai rado vieną iš buto gyventojų betraukiantį siūlus iš susiūtos kojos. Jokių sužalojimų jam nenustatyta. Vyras buvo neblaivus ir pats išsikvietė medikus. Mat įsivaizdavo esąs sužalotas. Policijos pareigūnams teko aiškintis melagingo iškvietimo aplinkybes.

 

Gamyklos gatvėje, šeštu numeriu pažymėto daugiabučio gyventojai jau beveik dvejus metus neturi ramybės dėl agresyvaus, girtaujančio socialiniame būste įsikūrusio kaimyno, pas kurį nuolat vyksta policija ir yra kviečiama Greitoji medicinos pagalba.

 

Kaimynai pasakojo, kad socialinis būstas priklauso vyrui vardu Algiui. Jame vyriškis gyvena apie metus. Vyras anksčiau yra gyvenęs nakvynės namuose, turi regėjimo negalią.

 

,,Vos atsikėlęs čia gyventi Algis mūsų gyvenimą pavertė nesibaigiančia kančia. Kasdien pas jį renkasi asocialūs, agresyvūs žmonės. Vyksta išgertuvės, muštynės, kurių metu neapsieinama be policijos pareigūnų ir medikų“, - skundėsi kaimynė.

 

Laiptinės gyventojai skundėsi, kad iš buto sklinda blogas kvapas.

 

,,Birželio mėnesį Algis  į savo namus gyventi priėmė kitą vyriškį, vardu Romas. Šis vyras buvo išmestas iš nakvynės namų, yra be galo agresyvus, jo elgesys neprognozuojamas“, - skundėsi kaimynė Elvyra.

 

Daugiabučio gyventojai nesijaučia saugūs dėl nerūpestingų kaimynų, bijo grįžti į namus vakarais. Jau nekart rašė skundus dėl kaimynų elgesio.

 

Skundai renkami. ,,Tikimės, kad bus atsižvelgta į mūsų teisę saugiai ir ramiai gyventi. Norim, kad iškeldintų šiuos vyrus, o būstą skirtų padoriems žmonėms“, - kalbėjo laiptinės gyventojai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai