Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Socialinės paramos skyrius iš poliklinikos persikels į kitas patalpas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:51, 2019-12-02
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus poliklinikos pastate nebeliks. Jį ruošiamasi perkelti į buvusio vaikų darželio patalpas, kurias prieš tai dar reikės suremontuoti. Planuojama, kad darželio pastato rekonstrukcijos darbai prasidės dar šiemet. Tam lėšos jau numatytos.

 

Klausimas dėl Socialinės paramos skyriaus perkėlimo buvo iškeltas praėjusiame savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant biudžeto pakeitimą. Buvo siūloma į socialinės apsaugos programą įtraukti 40 tūkstančių eurų  iš sutaupytų socialinės paramos lėšų ir jas skirti patalpų adresu Vilties g. 28A remontui.  Anksčiau šiame pastate veikė vaikų darželis. Suremontavus patalpas, čia persikeltų Socialinės paramos skyrius.

 

Nors diskusijų dėl skyriaus perkėlimo tarybos posėdžio metu kilo, politikai biudžeto pakeitimui pritarė. Vadinasi, patalpos Vilties gatvėje bus pradėtos remontuoti ir Socialinės paramos skyrius persikraustys į naują vietą.

 

„Poliklinikos patalpos yra Alytaus rajono savivaldybės nuosavybė. Mes turime patalpų panaudos sutartį, tačiau ji po poros metų baigsis. Dabartinės patalpos poliklinikoje pagal higienos normas nėra pilnai pritaikytos veiklai, mums reikėtų jas tvarkyti, įvesti kondicionavimo sistemą, o tai nemažai kainuotų.

 

Tad kadangi turime savo laisvų patalpų, kurias reikia prižiūrėti, tai kodėl savo įstaigoms negalime naudoti ir remontuoti būtent jų, kad jos nestovėtų tuščios“, - apie skyriaus perkėlimo priežastis kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė.

 

Socialinės paramos skyriaus perkėlimas abejonių sukėlė tarybos nariui Valerijui Venciui. Jis teigė, kad nereikėtų skubėti. Pirmiausia reikėtų apgalvoti darbo organizavimo sprendimus, kad skyriaus perkėlimas nesukeltų nepatogumų gyventojams. Taip pat V. Vencius tikino, kad perkėlus skyrių, būtų neišvengta susisiekimo problemų.  Didžioji dauguma viešojo transporto važiuoja Naująja gatve, Vilties gatve – tik pora maršrutų. Net ir padidinus maršrutų skaičių, žmonėms nuo kelio dar reikėtų paėjėti.

 

N. Rinkevičiūtė tvirtino, kad su Socialinės paramos skyriaus vedėja ir darbuotojais perkėlimo klausimai buvo aptarti, prieštaravimų nėra. Be to, prie suremontuotų patalpų Vilties gatvėje būtų įrengta ir nauja parkavimo aikštelė.

 

Kad  skyriaus darbuotojai yra suinteresuoti, jog skyrius būtų perkeltas į kitas patalpas, tvirtino ir sveikatos sritį kuruojanti vicemerė Jurgita Šukevičienė. Ji teigė, kad transporto maršrutai gali būti koreguojami, taip pat atsiras aikštelė automobiliams. Darbo organizavimo, žmonių aptarnavimo, galimybių neįgaliesiems klausimai taip pat yra apgalvoti.

 

Patalpų  Vilties g. 28A remontas ir parkavimo aikštelės įrengimas iš viso kainuotų apie 180 tūkstančius eurų.  40 tūkstančių eurų skiriama šiemet, o likusią dalį pinigų iš sutaupytų socialinės paramos lėšų planuojama skirti kitąmet.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra