Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Socialinės paramos skyrių perkels, o vietų automobiliams ar turės?

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:57, 2020-02-13
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

Jau šiemet Alytaus miesto savivaldybės Socialinės paramos skyrius iš poliklinikoje esančių patalpų bus perkeltas į buvusio vaikų darželio pastatą Vilties gatvėje. Tačiau baiminamasi, kad čia persikrausčius skyriui, nedidelėje automobilių stovėjimo aikštelėje vietų nepakaks nei darbuotojų, nei klientų automobiliams.

 

Alytaus miesto savivaldybės Statybos skyriaus vedėjos pavaduotojas Sigitas Stumbras atkreipė dėmesį, kad prie Vilties g. 28A pastato, kur persikels Socialinės paramos skyrius, jau ir dabar vos užtenka vietų čia veikiančių įstaigų darbuotojams ir klientams. O jeigu dar atsiras Socialinės paramos skyrius, situacija pablogės. Žmonės gali pradėti automobilius parkuoti daugiabučių namų kiemuose, dėl to gali būti nepatenkinti gyventojai.

 

Tad sausio pabaigoje vykusio tarybos posėdžio metu politikai pritarė tam, kad būtų rengiamas naujos parkavimo aikštelės prie pastato Vilties gatvėje įrengimo projektas. Planuojama suprojektuoti 20 papildomų vietų automobiliams, o esant poreikiui – ir daugiau.

 

Naujos aikštelės įrengimas su lietaus nuotekų tinklais ir apšvietimu bei esamos aikštelės remontas preliminariai kainuos apie 40 000 eurų.

 

Beje, šiuo metu jau intensyviai remontuojamos ir patalpos, į kurias, kaip planuojama, pavasarį persikels Socialinė paramos skyrius.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra