Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 12 604

Smulkiam ir vidutiniam verslui – parama iš miesto savivaldybės

Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus inf.  •    •  9:55, 2019-10-14
Miesto verslininkai turi suskubti, jeigu nori pasinaudoti savivaldybės parama.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracija iki šių metų lapkričio 1 dienos priima smulkaus ir vidutinio verslo (toliau –  SVV) prašymus skirti lėšų iš Ekonominės plėtros programos. Lėšos yra skiriamos:

 

1. Įmonės steigimo išlaidoms kompensuoti – iki 350 eurų dokumentais pagrįstų pradinių steigimosi išlaidų. Pradines steigimosi išlaidas sudaro: mokestis notarui, atlyginimas VĮ Registrų centrui, apmokėjimas už suteiktas steigimo dokumentų rengimo paslaugas (šioms išlaidoms gali būti kompensuota iki 100 Eur ir darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymų išlaidoms iki 250 Eur).

 

2. Verslo plano, investicinio projekto ir paraiškos skirti finansinę paramą parengimo daliniam kompensavimui – iki 1 000 eurų, iki 100 proc. patirtų ir dokumentais pagrįstų išlaidų.

 

3. Paskolos palūkanų daliniam kompensavimui – iki 50 proc. patirtų ir dokumentais pagrįstų verslo paskolos palūkanų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1 500 eurų.

 

4. Nekilnojamojo turto nuomos išlaidų daliniam finansavimui pradedantiems verslininkams (pirmus veiklos metus) – iki  50 proc. visų dokumentais pagrįstų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1 000 eurų.

 

5. Gavusiam valstybės finansinę paramą vietinių užimtumo iniciatyvų projektams įgyvendinti (Lietuvos darbo biržos administruojami projektai) – 100 eurų vienai darbo vietai įkurti, išskyrus vadovo darbo vietą.

 

6. Švietimo, mokslo įstaigų ar inkubatorių paslaugos įmonei, kai įmonė plečia savo veiklą ir jai reikalinga įrangos nuoma, lektorių ar mentorių paslaugos ar kai įmonė kuria prototipą:

 

6.1. kai įmonė plečia ar toliau vykdo savo įprastinę veiklą, finansuojama iki 50 proc. suteiktų paslaugų vertės;

 

6.2. kai įmonė kuria prototipą, finansuojama iki 100 proc. suteiktų paslaugų vertės.

 

Savivaldybė atkreipia dėmesį, kad teikdamas prašymą skirti lėšų pareiškėjas turi būti visiškai atsiskaitęs su Valstybinio socialinio draudimo fondu, valstybės ir savivaldybės biudžetais. Išlaidos pripažįstamos tinkamomis, jei jos yra apmokėtos per finansų institucijas.

 

Daugiau informacijos ir prašymo formą galite rasti adresu www.alytus.lt/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-skatinimas. Kilus klausimams, kreipkitės į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus patarėją Rasą Abramavičiūtę telefonu 8 676 17 057 arba el. paštu rasa.abramaviciute@alytus.lt

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra