Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Skunduose dėl pažeidimų – ir pietūs kavinėje, ir juodi „džipai“

Alytusplius.lt inf.  •    •  10:29, 2019-03-15
Policija gavo pranešimą ir iš Vyriausiosios rinkimų komisijos, kuriame nurodyta, kad po Veisiejų miestelį ir aplinkui galimai važinėja šeši juodi „džipai“, dalija rinkėjams saldainius, alkoholį.
Asociatyvi nuotr.

Kol rinkėjai iš anksto balsuoja už kandidatus į merus keturiose Dzūkijos savivaldybėse, policiją kasdien pasiekia vis nauji jų atstovų skundai dėl galimų rinkimų įstatymo nuostatų pažeidimų.

 

Pirmame rinkimų ture Druskininkų savivaldybės meru išrinktas Ričardas Malinauskas. Alytaus miesto, Alytaus rajono, Varėnos bei Lazdijų rajonų savivaldybėse dėl mero posto varžosi po du kandidatus, kurie gavo daugiausiai rinkėjų balsų pirmame ture.

 

Remiantis Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pateikiamais duomenimis, kol kas didžiausias rinkėjų aktyvumas antrame ture užfiksuotas Lazdijų rajone. Jame per dvi pirmas išankstinio balsavimo dienas jau balsavo 8,1 procento visų rinkėjų. Varėnos bei Alytaus rajonuose – atitinkamai 6,62 ir  3,32 procento. Alytaus mieste – 2,83 procento. 

 

Kaip ir pirmajame ture, skundų dėl galimų rinkimų įstatymo pažeidimų gausa išsiskiria Lazdijų rajonas. Policija šiomis dienomis yra užregistravusi net septynis skundus dėl nustatytos politinės reklamos žymėjimo tvarkos nesilaikymo, nežymėtos politinės reklamos skleidimo, galimo rinkėjų papirkimo.

 

Viename iš skundų kaip galimas rinkėjų papirkimas minimas vieno iš kandidatų susitikimas su grupe asmenų vienoje iš Lazdijų miesto kavinių.

 

Taip pat policija gavo pranešimą ir iš Vyriausiosios rinkimų komisijos, kuriame nurodyta, kad po Veisiejų miestelį ir aplinkui galimai važinėja šeši juodi „džipai“, dalija rinkėjams saldainius, alkoholį, ragina žmones balsuoti, siūlosi žmones nuvežti ir parvežti.

 

Alytusplius.lt žiniomis, skundus policijai ir VRK teikia abiejų į merus kandidatuojančių politikų atstovai.

 

Po skundą dėl galimos rinkimų tvarkos pažeidimų užregistruota ir Varėnos bei Alytaus rajonuose.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai