Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Skubate kirsti sankryžą Alytaus centre? Galite užsidirbti baudą!

Alytaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus informacija  •    •  12:28, 2019-06-12
Skubate kirsti sankryžą Alytaus centre? Galite užsidirbti baudą!
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Šią savaitę judrioje Vilniaus bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje atsirado naujas žymėjimas. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius primena, jog Vilniaus, S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryža stebima vaizdo kameromis. Visų vairuotojų prašoma atkreipti dėmesį į Kelių eismo taisykles, nes, nustačius pažeidimus, automobilių duomenys perduodami policijai. Už taisyklių pažeidimą numatomos baudos nuo 30 iki 90 eurų.

 

Sprendimą, gavusi gyventojų ir vairuotojų prašymus, priėmė Saugaus eismo komisija. Piko valandomis sankryžoje – daug pažeidimų, fiksuojamų vaizdo kameromis, tad tokiu sprendimu tikimasi užkirsti kelią avarijoms.  Jų tikimybė padidėja, kai, degant žalios spalvos šviesoforo signalui, vairuotojai įvažiuoja į sankryžą, tačiau susidarius automobilių kamščiui, lieka joje stovėti ir užsidegus raudonai spalvai.

 

Kelių eismo taisyklės numato geltonomis linijomis pažymėti draudžiamą įvažiuoti plotą sankirtoje, jeigu joje ar už jos yra kliūtis, kuri priverstų vairuotoją sustoti ir trukdyti kitų transporto priemonių eismui. Papildomai stebint sankryžą, tokių atvejų Saugaus eismo komisija kartu su policija užfiksavo tiek daug, kad dėl sprendimo sankryžą nudažyti geltonais kvadratais abejonių neliko.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai