Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Skoningo interjero tips‘ai arba kaip namus paversti jaukesniais

  •    •  13:27, 2020-07-27
Asociatyvi nuotr.

Vienas dalykas yra įsirengti būstą. Tai kainuoja pinigų ir laiko. Visai kas kita yra skoningai įsirengti būstą. Pastarasis variantas taip pat kainuoja pinigų ir laiko, tačiau prie viso to jam dar reikia ir idėjų bei tinkamų sprendimų. Pilnai gali būti, kad patiems vieniems jums nepavyks visko išmąstyti ir sugalvoti. Tam yra profesionalios agentūros bei interjero dekoratoriai. Tačiau iki juos samdant dar galima daug informacijos sužinoti patiems ir galbūt net ryžtis savomis jėgomis bandyti skoningai įrengti būstą. Štai keletas patarimų būtent šioje srityje!

 

Atviro plano arba open plan dizainas

 

Pasak modernaus interjero dizaino specialistų, sienos žmones vargina. Jos daug kam tik sukuria įsivaizduojamus barjerus. Kadangi visame pasaulyje žmonės gali vis daugiau keliauti ir mažėja kontrolės tarp sienų, nebevyksta tiek karų ir panašių blogybių, interjeruose pastebima tendencija atsisakyti sienų. Eksterjeruose linkstama link to, kad nebūtų tokių griozdiškų tvorų. Open plan dizainas vizualiai padidina turimą erdvę bei pabrėžia šviesias spalvas, padidina šviesos, patenkančios į patalpą, kiekį. Dėl šios priežasties jūsų namai taps jaukesni ir mielesni.

 

Dideli augalai kambarių kampuose

 

Pastatę kambario kampe arba koridoriuje didesnį augalą, iš karto padidinate savo namų išskirtinumą. Net ir lauke esantys augalai (sodelis arba gėlynas) leidžia bet kuriam būstui ar teritorijai labiau išsiskirti. Kadangi dauguma naminių augalų kainuoja nedaug, tai yra puikus bei nebrangus būdas paįvairinti namų dekorą. Augalai taip pat simbolizuoja ramybę ir gamtą, o žmogaus ryšys su gamta tikrai sukuria jaukumą.

 

Maži kilimėliai arba didesni kilimai

 

Dėl šio sprendimo tarp dekoro meistrų bei specialistų kyla diskusijų. Vieni sako, kad didelių kilimų metas jau praėjo ir reikėtų rinktis tik nedidelius, dekoratyvinius kilimėlius. Na, o kiti teigia, kad dideli kilimai vėl grįžta į madą bei gali puikiai papuošti interjerą. Bet kokiu atveju minkšta arba iš audinio pagaminta danga prideda jaukumo bei gali padėti pabrėžti tam tikrus būsto akcentus. Kilimų ir kilimėlių galima rasti pačių įvairiausių, todėl nebus sunku rasti kažką, ką pavyktų priderinti prie interjero. Juos pirkti galite ir internetu, paspaudę čia - https://www.varle.lt/grindu-kilimai-kilimeliai/.

 

Meno kūriniai

 

Nebūtinai tik paveikslai, tačiau ir meniški, išskirtiniai arba vienetiniai (o taip pat ir antikvariniai) baldai bei aksesuarai gali pridėti namams jaukumo. Šie akcentai sustiprina ir pabrėžia tam tikrų spalvų paletę, o svečiams būstas visada atrodys labai išskirtinis. Juo labiau, kad antikvariato parduotuvėse, o ypač bagažinių turguose ir išparduotuvėse galite rasti tokių meniškų ir gražių baldų, kurie nekainuos labai daug ir tuo pačiu pridės jaukumo.

 

Mediena ir kitos natūralios medžiagos vietoje plastiko ir dirbtinumo

 

Pagalvokite, kur jaučiatės jaukiau – medinėje trobelėje, kur nors miško apsuptyje ar stikliniame biurų pastate? Atsakymas, kaip ir aiškus, todėl, jeigu siekiate jaukumo, atsigręžkite į natūralias medžiagas, ypač medieną ir mažinkite dirbtinio plastiko ar jo pakaitalų skaičių namuose. 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai