Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Skaudi nelaimė Alytaus rajone: namo sugrįžtančios motinos sūnus taip ir nesulaukė

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:51, 2023-11-13
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Siaubinga nelaimė sekmadienio vakarą įvyko Alytaus rajone, Punios seniūnijoje, Raižių kaime. Sūnui pasigedus iš namų išėjusios ir negrįžusios 76 metų motinos, policijos pareigūnai metė pajėgas moters paieškai. Deja, ji buvo rasta nebegyva.

 

Moters sūnus į pareigūnus kreipėsi apie 21 val. 21 min. Kaip komentavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, vyriškis pranešė, kad jo motina apie 18 val. išėjo pas kaimynę. Ten pabuvusi iki 19 val., iškeliavo namų link, bet taip ir nesugrįžo. Nuo kaimynės iki namų tebuvo 10 minučių.

 

Nesulaukęs mamos, sūnus pats puolė jos ieškoti, apėjo visą teritoriją, bet motinos niekur neberado. Tada kreipėsi pagalbos į tarnybas.

 

„Buvo susisiekta su ligoninės priėmimo skyriumi, teirautasi, ar nenutiko kokia nelaimė, galbūt buvo atvežta ieškoma moteris, tačiau medikai informavo, kad ne. Policijos pareigūnai Alytaus rajono gyventojos paieškai pasitelkė kinologą su šunimi, droną. Apie 23 val. 55 min. drono pagalba Raižių tvenkinyje buvo rastas moters kūnas“, - sakė K. Janulevičienė.

 

Nelaimės aplinkybės – tiriamos.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai