Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Skalbimo mašinos būgno dydžio reikšmė: tinkamos talpos pasirinkimas jūsų namų ūkiui

  •    •  9:03, 2023-10-31
Skalbimo mašina tapo nepakeičiamu prietaisu kiekvienuose namuose.
Senukai.lt nuotr.

Skalbimo mašina tapo nepakeičiamu prietaisu kiekvienuose namuose. Kad ir kokio dydžio yra jūsų šeima, norint efektyviai skalbti, labai svarbu pasirinkti tinkamos talpos skalbyklę. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl skalbimo mašinos būgno dydis yra svarbus ir kokie modeliai pasižymi ne tik didele talpa, bet ir pažangiomis funkcijomis.

 

Kodėl būgno dydis yra svarbus?

 

Įsigyjant skalbyklę, vienas svarbiausių aspektų yra būgno dydis. Nuo būgno talpos priklauso, kiek skalbinių galite išskalbti per vieną kartą. Štai keletas svarbių dalykų renkantis tinkamiausią būgno dydį.

 

Šeimos dydis

 

Jei gyvenate vieni arba su artimuoju, jums pakaks mažesnio būgno dydžio skalbyklės. 6–7 kg talpos skalbimo mašina efektyviai išskalbs nedidelį kiekį drabužių. Tokio tipo prietaisai ne tik taupo vietą, bet ir tausoja aplinką, nes sunaudoja mažiau vandens ir elektros energijos.

 

Šeimoms, kuriose yra 2–4 nariai, labiausiai praverstų skalbimo mašina, kurios būgno talpa svyruoja nuo 8 iki 10 kg. Šios skalbyklės išlaiko balansą tarp didelio kiekio drabužių skalbimo ir energijos vartojimo efektyvumo.

 

Didesnėms nei keturių narių šeimoms rekomenduojamos skalbyklės, kurių būgno talpa viršija 10 kg. Talpesni modeliai pajėgs išskalbti daugiau rūbų vienu metu, įskaitant ir antklodes bei užuolaidas.

 

Skalbimo dažnumas

 

Jei skalbiate kelis kartus per savaitę, naudingiau rinktis didesnio dydžio būgną turinčią skalbimo mašiną. Tokio pobūdžio prietaisas sumažina reikalingų skalbimo ciklų skaičių, todėl sutaupote laiko ir energijos. Tiems, kurie skalbia rečiau, puikiai tiks mažesnė skalbimo mašina. 

 

Energijos vartojimo efektyvumas

 

Renkantis skalbimo mašiną labai svarbu atsižvelgti į efektyvumą. Verta atkreipti dėmesį į būgno dydžio ir energijos vartojimo efektyvumo santykį.

 

Didesnių būgnų skalbyklės gali būti efektyvesnės, jeigu jos naudojamos visiškai pakrautos. Tai reiškia, kad galėsite išskalbti daugiau drabužių, o laikui bėgant sutaupysite lėšų ir elektros energijos.

 

Mažesni būgnai efektyviai skalbia mažesnius kiekius skalbinių, todėl vienam skalbimo ciklui sunaudojama mažiau vandens ir energijos. Tai protingas pasirinkimas, jei skalbti tenka retai.

 

Kokybiška skalbimo mašina – kokį modelį pasirinkti? 

 

Metas susipažinti su geriausiai įvertintų skalbyklių modeliais, kurie pasižymi didele talpa ir pažangiomis funkcijomis, atitinkančiomis jūsų konkrečius poreikius. Šie modeliai pasižymi išskirtiniu našumu ir efektyvumu.

 

„Electrolux 600 „SensiCare“ EW6S404W“

 

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Ši skalbimo mašina yra puikus pasirinkimas įvairaus dydžio šeimoms. Į didelį būgną lengvai telpa visos šeimos skalbiniai, tad šis modelis idealiai tinka didesniems namų ūkiams. Ši skalbimo mašina pasižymi automatine programos parinktimi, audinių minkštumą išlaikančia „SoftPlus“ funkcija bei „Anti–Allergy Vapour“ technologija, efektyviai šalinančia bakterijas. 

 

„Electrolux 600 „SensiCare“ EW6SN226SI“

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

„Electrolux 600 „SensiCare“ EW6SN226SI“ yra išskirtinis variantas ieškantiems ir didelės talpos, ir pažangių funkcijų. Dėl erdvaus būgno skalbyklė puikiai tinka vidutinėms ir didelėms šeimoms. Šiame modelyje įdiegta uždelsto įsijungimo galimybė, neputojanti skalavimo sistema bei užraktas nuo vaikų, užtikrinantis, kad skalbimo procesas vyktų ne tik efektyviai, bet ir saugiai.

 

„Whirlpool FFB 8469 BV EE“, 8 kg

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Ši 8 kg talpos skalbyklė užtikrina pusiausvyrą tarp būgno dydžio ir skalbimo efektyvumo. Ji puikiai tinka vidutinio dydžio šeimoms, ieškančioms patikimos buitinės technikos. „6th Sense“ technologija padės sumažinti energijos, laiko bei vandens kaštus, o „FreshCare+“ funkcija apsaugos skalbinius nuo susiraukšlėjimo ir nemalonių kvapų. 

 

Jei skubate, „Steam Refresh“ technologija atkurs jūsų drabužių gaivumą vos per 20 min. – skalbti nereikės, o garų srautas greitai paruoš skalbinius naudojimui.

 

„LG F4WV329S0E“

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

„LG F4WV329S0E“ yra universali skalbyklė su erdviu būgnu, todėl ji tinka įvairaus dydžio šeimoms. Išmani „AI DD™“ sistema nustato skalbinių įkrovos svorį ir audinio minkštumą, o sustiprintos durelės iš grūdinto stiklo užtikrina nepriekaištingą higieną. Besirūpinantiems drabužių būkle patiks skalbyklės būgne esantis nerūdijančio plieno elementas, kuris tausoja audinius.

 

„Samsung WW11BBA046AWLE“

 

 

Nuotrauka: Senukai.lt

 

Ši skalbyklė išsiskiria įspūdingu būgno dydžiu, atitinkančiu gausesnių šeimų poreikius. „Hygiene Steam“ ciklas padeda giliai išvalyti drabužius garais, o „SpaceMax™“ technologija leidžia išnaudoti talpią būgno erdvę nedidinat prietaiso matmenų. Išskirtinė savybė – „Ecobubble™“ – funkcija paverčia skalbiklį burbuliukais skalbiant žemoje temperatūroje.

 

Kokia buitinė technika verta jūsų dėmesio?

 

Nors be skalbimo mašinos išsiversti būtų sudėtinga, svarbu atsižvelgti ir į kitus skalbinių priežiūros prietaisus, pavyzdžiui, garinius lygintuvus. Garų lygintuvas – pažangi buitinė technika, padedanti pasiekti norimą rezultatą dar lengviau.

 

Garų lygintuvas – kodėl verta įsigyti?

 

Vienas iš pagrindinių garų lygintuvo privalumų – gebėjimas greičiau pašalinti drabužių raukšles. Kai skalbyklė kruopščiai išvalo drabužius, garų lygintuvas pasirūpina nepriekaištinga drabužių išvaizda.

 

Be to, garų lygintuvai ne tik pašalina raukšles, bet ir pasirūpina skalbinių higiena, tad jūsų drabužiai atrodys tarsi išvalyti profesionaliame salone. Nesvarbu, ar ruošiatės susitikimui, ar ypatingai progai, gerai išlygintas drabužis byloja apie jūsų dėmesį detalėms.

 

Skalbimo mašinos pasirinkimas nėra lengva užduotis – tai kruopštus sprendimas, kuris tiesiogiai daro įtaką jūsų kasdienybei bei biudžetui. Tinkamas skalbyklės būgno dydis yra labai svarbus, tad atsižvelkite į savo šeimos dydį bei asmeninius poreikius ir išsirinksite tinkamiausią variantą.

 

Domina kokybiška skalbimo mašina? Senukai.lt internetinėje parduotuvėje jūsų laukia pažangi buitinė technika. Užsukite ir įsitikinkite!

 

 

 

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai