Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Simniškiai iš imtynių čempionato grįžo su trimis bronzos medaliais

Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos informacija  •    •  17:10, 2019-10-27
Lietuvos moksleivių grappling prizininkai simniškiai iš kairės: M. Matulevičius ir T. Kirkliauskas.
Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos nuotr.

Savaitgalį Ukmergėje vyko atviras Lietuvos moksleivių grappling čempionatas, jame suvažiavo per 150 dalyvių iš Lietuvos miestų ir rajonų, taip pat svečiai iš Estijos. Alytaus rajono garbę gynė ir Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos Simno skyriaus trenerio Rolando Lukoševičiaus auklėtiniai, kurie parsivežė tris bronzos medalius.

 

Jaunučių amžiaus grupėje U-13 (2006 gimimo metai ir jaunesni)  NO GI (be kimono rungtyje) Tomas Kirkliauskas svorio kategorijoje iki 48 kilogramų ir GI (su kimono rungtyje) iškovojo trečiąsias vietas.

 

Mantas Matulevičius  svorio kategorijoje virš 52 kilogramų GI (be kimono rungtyje) iškovojo trečią vietą, o GI (su kimono rungtyje) tik teisėjų balsavimu pralaimėjo kovoje dėl trečios vietos ir liko ketvirtas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra