Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Iš šešto karto parduotą profilaktoriumo pastatą įsigijo vilniečiai

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:00, 2019-05-14
Profilaktoriumo pastatas parduotas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Profilaktoriumo pastatas Alytuje, kurio niekaip nesisekė parduoti, pagaliau rado savo savininką. Alytaus miesto savivaldybėje vykusiame viešajame aukcione jį įsigijo vilniečių nekilnojamojo turto įmonė „Ambro Capital invest“.

 

Pirmadienį savivaldybė su naujuoju pastato savininku pasirašė pirkimo-pardavimo sutartį. Profilaktoriumas su jam priskirtu 0,4828 hektaro žemės sklypu buvo parduotas už 128 tūkstančius eurų.

 

„Džiaugiamės, kad pagaliau šį pastatą pavyko parduoti. Aukcionas buvo skelbtas ne kartą, bet pirkėjo vis neatsirasdavo. Tikimės, jog naujieji pastato savininkai jame įkurs kažką naujo, naudingo alytiškiams, kad pastatas prisikels naujam gyvenimui. Juk iki šiol tik stovėdavo užrakintas“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė.

 

Pasak jos, kol kas nėra žinoma, kokie profilaktoriumą įsigijusios įmonės planai, tačiau naujos linksmybių vietos alytiškiams tikėtis nereikėtų – profilaktoriumo pastatas yra netoli bažnyčios, tad yra taikomi tam tikri apribojimai.

 

Profilaktoriumas balandžio 19 dieną viešajame aukcione parduotas iš šešto karto. Jo pradinė kaina buvo 114 tūkstančių eurų, bet kadangi aukcione dalyvavo keli potencialūs pirkėjai, kaina kiek šoktelėjo į viršų – iki 128 tūkstančių eurų.

 

Pirmasis profilaktoriumo pardavimo viešasis aukcionas buvo organizuotas dar praėjusių metų balandžio pabaigoje. Tąkart jo pradinė kaina buvo 196 tūkstančiai eurų. Vėliau suma, skelbiant pakartotinius aukcionus, buvo mažinama 10 procentų.

 

Anksčiau Ulonų gatvėje esančiame profilaktoriumo pastate veikė Neįgaliųjų reabilitacijos centras.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra