Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Sergančių COVID-19 Alytuje daugėja – susirgo moksleivis

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:53, 2020-09-02
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytuje koronaviruso atvejų daugėja – šiuo metu jau serga du alytiškiai. „Tai – tik pradžia“, - teigia Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Alytaus departamento direktorė Dalytė Nekraševičienė.

 

Kaip jau anksčiau skelbė AlytusPlius.lt, savaitgalį COVID-19 buvo nustatytas 47 metų alytiškiui. Antradienį Alytaus miesto savivaldybė informavo, kad virusu susirgo ir jo sūnus, kuris yra moksleivis.

 

„Kadangi žinia dar labai karšta, tai aiškinamės, su kuo jaunuolis turėjo kontaktų. Regis, kad jų nebuvo daug. Vaikino tėvas kontaktavo su keturiais žmonėmis – dviem bendradarbiais ir dviem savo šeimos nariais, iš kurių susirgo sūnus“, - situaciją Alytuje komentavo D. Nekraševičienė.

 

Pasak jos, gerai, kad moksleiviui COVID-19 buvo nustatytas dar iki apsilankymo mokykloje, tad gausesnių kontaktų buvo išvengta.

 

Laimei, tiek tėvas, tiek sūnus jaučiau nestiprius ligos simptomus.

 

Pasak D. Nekraševičienės, situacijos blogėjimas ir susirgimų daugėjimas matomas jau nuo rugpjūčio mėnesio. Nors Alytus iš pradžių džiaugėsi, kad virusas jį aplenkia, tačiau buvo naivu tikėtis, kad jo išvengti pavyks išvis.

 

„Saugotis turėjome ir anksčiau, bet dabar puikai matome, kad turime elgtis labai atsakingai. Vasarą žmonės atsiplaidavo, tačiau dabar iš tikrųjų reikia gerai pagalvoti, ar verta eiti į didesnius susibūrimus, kokios tai rizikos. Žinoma, turime dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas“, - sakė D. Nekraševičienė, prognozuojanti, kad susirgimų tik daugės – rekia būti tam pasiruošus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai