Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Senus katilus keičiantys gyventojai dar gali pasinaudoti subsidija

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:48, 2020-04-17
Asociatyvi nuotr.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono gyventojai, kurie pateikė Aplinkos projektų valdymo agentūrai registracijos formą kompensacinėms išmokoms už neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų pakeitimą į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir gavo paramą, papildomą subsidiją gali gauti ir iš savivaldybės.

 

Dėl papildomos 10 procentų kompensacijos rajono gyventojai gali kreiptis į savivaldybę, tuo atveju, jei jau yra gavę finansavimą iš Aplinkos projektų valdymo agentūros. Alytaus rajono gyventojams išlaidos už pakeistus senus ir neefektyvius katilus, gavus Europos Sąjungos ir savivaldybės paramą, sumažėtų 60 procentų.

 

Iš Aplinkos projektų valdymo agentūros senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui fizinis asmuo galėjo gauti 50 procentų negražinamąja subsidiją, kuri skiriama iš Europos Sąjungos investicinių fondų lėšų.

 

Alytaus rajono gyventojai, norintys gauti papildomą Alytaus rajono savivaldybės 10 procentų subsidiją, turi pateikti prašymą savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriui ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo APVA finansavimo gavimo dienos. Kartu su prašymu reikia pateikti ir atitinkamus dokumentus. Prašymą ir nuostatus rasite čia.

 

Per praėjusius 2019 metus ir šių metų 4 mėnesius papildoma 10 procentų kompensacija už neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų pakeitimą į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius skirta 45 Alytaus rajono gyventojams. Jiems išmokėta 28 090 Eur savivaldybės biudžeto lėšų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai