Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Iš senolės pinigus išvilioję sukčiai pasinaudojo ir mero pavarde

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:09, 2020-05-12
Asociatyvi nuotr.
lifeisanepisode.com nuotr.

„Jūsų pinigai yra netikri. Meras irgi viską žino – būkit rami, nebijokit“, - devyniasdešimtmetę senolę įtikinėjo jai paskambinęs ir policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Kad būtų įtikinamiau, jis minėjo Alytaus rajono mero pavardę, sakydamas, kad situaciją su senolės pinigais žino ir jis.

 

Policijos pareigūnu apsimetusio sukčiaus skambučio laidiniu telefonu Alytaus rajone, Simno seniūnijoje, Kavalčiukų kaime gyvenanti moteris sulaukė pirmadienį apie 11.30 val. Paskambinęs vyras ėmė kalbėti, kad moters namuose laikomi pinigai yra netikri ir juos reikia paimti.

 

Senolė patikėjo išgalvota istorija, ir netrukus pas ją atvažiavo du vyrai. Vienas jų užėjo į namus bei paėmė 1300 eurų.

 

Vyrams išvažiavus moteris, jau nujausdama, kad buvo apgauta, paskambino dukrai, kuri nedelsdama atvyko. Nukentėjusioji kreipėsi į policijos pareigūnus.

 

Antradienį jos apklausti buvo atvykęs policininkas, tačiau senolė jį jau bijojo įsileisti į namus, baimindamasi, kad gal vėl atėjo sukčius. Tad moteris paskambino kaimynei, kuri atėjusi  padėjo išsiaiškinti, ar pareigūnas tikrai yra tas, kuo prisistato.

 

Alytaus policija dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai