Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Sena įstaiga turi ne tik naują pavadinimą, bet ir naują „veidą“

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:35, 2019-10-02
Iš kairės: rinkodaros ir komunikacijos specialistė I. Komičiūtė ir Alytaus kultūros centro direktorė K. Aleksandravičiūtė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Naujas pavadinimas, logotipas, tinklalapis ir stipri komanda, pasiryžusi naujiems iššūkiams bei būsimiems darbams – taip naująjį sezoną pasitinka Alytaus kultūros centras. Visus pokyčius ir naujoves centro kolektyvas pristatė trečiadienį vykusios spaudos konferencijos metu. Nusimato alytiškiams dosnus renginių sezonas.

 

Įstaigą, kuri dar visai neseniai vadinosi Alytaus kultūros ir komunikacijos centru, puošia pakabintas užrašas su nauju pavadinimu – Alytaus kultūros centras.

 

 

„Sezoną pasitinkame stiprūs, su atsinaujinusia komanda, įsiklausę į alytiškių lūkesčius. Visi darbai prasideda nuo komandos, kuri pritraukia, kuria bendruomenę. Labai svarbu mūsų pačių noras prisidėti prie kultūros centro veiklų, vizijos kūrimo. Tokiu keliu ir einame“, - sakė Alytaus kultūros centro direktorė Klaudija Aleksandravičiūtė.

 

Ji pristatė, kokią viziją, misiją ir vertybes kuria jų komanda. Vizija – tai aktyviai su bendruomene augantis, nuolat kultūringo laisvalaikio ir profesionalaus meno kupinas centras. Misija – puoselėti etnokultūrą, reprezentuoti meno mėgėjų kolektyvų veiklą, tenkinti Alytaus miesto gyventojų kultūrinius ir saviraiškos poreikius. Edukuoti visuomenę, sudarant sąlygas pažinti šalies bei užsienio profesionalią kultūrą.

 

„Kultūros centro vertybės – bendradarbiavimas, atvirumas, kūrybingumas, tobulėjimas, iniciatyvumas. Norime būti uolūs, stropūs ir žingsniu priekyje. Taip pat prisiimame tam tikrus įsipareigojimus centro lankytojams, kuriuos siekiame įgyvendinti“, - kalbėjo K. Aleksandravičiūtė.

 

 

Ji pažadėjo, kad jau greitai bus atnaujinta įstaigos internetinė svetainė, renginiai bus viešinami žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, kad kuo daugiau žmonių apie juos sužinotų. Taip pat Alytaus kultūros centras ruošiasi plėsti renginių spektrą, priimti naujus narius į meno kolektyvus, organizuoti renginius lauko erdvėse, inicijuoti atvirus pokalbius su kūrėjais, menininkais, atlikti pastato renovaciją, atnaujinti garso ir šviesų techniką.

 

Bus pradėtas ir tęsiamas edukacijų ciklas šeimai „Etnosekmadieniai“, pradedamas vykdyti medvilnės kultūros rūmų projektas, atgaivinama ir toliau puoselėjama istorija.

 

Spaudos konferencijos metu buvo pristatytas ir naujas įstaigos „veidas“ – logotipas. Jis buvo kuriamas ir parinktas bendradarbiaujant su savivaldybe, centro darbuotojais. Alytiškiai buvo kviečiami balsuoti už jiems labiausiai patinkantį logotipą.

 

Logotipas vaizduoja besipinančias gijas, atspindinčias susivienijimą, bendrumą, judesį, skambesį. Spalvų kombinacija įvairi – tiek ryški aktyvi, tiek pastelinė rami.

 

Atsinaujinęs Alytaus kultūros centras siekia pritraukti kuo daugiau lankytojų. Kaip teigė Alytaus kultūros centro rinkodaros ir komunikacijos specialistė Iveta Komičiūtė, per metus centre įvyko 134 renginiai, juose apsilankė beveik 54 tūkstančiai žmonių.

 

Alytiškiai, svečiai iš kitų miestų ir toliau kviečiami atvykti į renginius. Puiki proga susipažinti su atsinaujinusiu kultūros centru – dabar vykstanti sezono atidarymo savaitė.

 

„Vakar vyko Pagyvenusių žmonių dienai skirtas renginys „Senjorų naktišokiai“. Šiandien vyks ekskursija po centro erdves. Ketvirtadienį visus sukvies etninės kultūros konferencija, penktadienį vyks sezono atidarymo koncertas „Vėl kartu“, kuriame dalyvaus centro meno kolektyvai bei svečiai. Šeštadienį organizuojamas humoro vakaras, o sekmadienį vyks renginys visai šeimai – gyvūnų globos dienai skirta šventė „Tavo draugas“, - apie artimiausius renginius pasakojo I. Komičiūtė.

 

Naujojo sezono pristatyme dalyvavo ir Alytaus vicemeras Šarūnas Klėgeris bei savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė, domėjęsi centro veikla, naujovėmis.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra