Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Šeimų šventėje alytiškiai pasinėrė į spalvų ir nuotykių pasaulį

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  14:40, 2018-05-05
Jaunimo parke vyksta Šeimų šventė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus jaunimo parke šeštadienį skamba vaikų juokas, pavasario žalumoje mirga spalvos, alytiškius kviečia žaismingas nuotykių pasaulis. Čia jau devintąjį kartą vyksta šeimų šventė „Alytus – viena šeima“. Renginyje pasitinka peliukai Mikiai, meškutis Kutis, policijos bičiulis Amsis, laukia daugybė smagių užsiėmimų.

 

Pasveikinti šventės dalyvių atvyko ir Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Jis pasidžiaugė, kad renginyje susirinko daug alytiškių, o ir oras pasitaikė labai palankus. Meras visiems linkėjo smagiai pabendrauti, patirti gerų įspūdžių ir priminė svarbų dalyką.

 

„Naudodamasis proga, norėčiau kreiptis į tėvelius ir priminti, kad savivaldybė, tarybai pritarus, šiais metais yra skyrusi pinigų miesto gyventojų projektams įgyvendinti. Tai – 50 tūkstančių eurų suma. Kviečiu jus pamąstyti, ką už tuos pinigus reikalingo būtų galima padaryti mūsų mieste. Ir jeigu turite idėjų, tereikia paruošti paraišką, surinkti penkiolika parašų ir visa tai pateikti savivaldybei iki gegužės 11 d.  Jūsų iniciatyva būtų svarstoma, vyktų balsavimas, ir galbūt laimėtų būtent jūsų pateikta idėja“, - pasinaudoti puikia proga kvietė V. Grigaravičius.

 

Šventės organizatorė, vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ įkūrėja ir vadovė Rimantė Adomaitienė, merui įteikė padėką už tai, kad jis ir kartu visa savivaldybė kasmet prisideda prie šventės organizavimo. „Alytus – tikrai šeimų miestas“, - žvelgdama į susirinkusius, neabejojo R. Adomaitienė.

 

Gražia švente džiaugėsi ir į šventę atvykęs Seimo narys Julius Sabatauskas. Jis sveikino visas mamas su artėjančia Motinos diena ir ragino vaikus niekada nepamiršti savo mamų.

 

Šeimų šventė Jaunimo parke vyks iki 16 valandos. Susirinkusieji čia gali pasiklausyti koncerto, stebėti šokių pasirodymus. Mažieji ir jų tėveliai laukiami sporto, smalsuolių erdvėse. Įvairių Alytuje įsikūrusių įstaigų, įmonių, bendruomenių atstovai kviečia pasinerti į aktyvias užduotis, žaidimus, kūrybinę veiklą.

 

Daugiau nuotraukų bus paskelbta AlytusPlius.lt facebook paskyroje.

 

Komentarų nėra