Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Seimo narys R. Šarknickas: „Dėkoju Alytui už maldas! Ir - 2019 metai!”

  •    •  13:02, 2018-12-01
R. Šarknickas.
Asmeninio archyvo nuotr.

Visiems dėkoju už šiuos metus, visko turėjome: džiaugsmus, klaidas, viltis, barnius, meilę, apsikabinimus, atsiprašymus. Ne viskas pavyko ir kartu – daug. Linkiu neužmiršti, kas aš esu, ir tada padėti kitam atsikelti be pykčio!

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti už netikėtai parodytą dėmesį Putinų mikrorajono gyventojams, Šv. Brunono Kverfurtiečio  klebonui, kunigui Valdui Simanaičiui, tikintiesiems už maldą dėl mano sveikatos. Tai yra brangi ir jaudinanti akimirka. Tokie momentai išlieka visam gyvenimui. Lenkiuosi jūsų maldai, linkiu jums taip pat  sveikatos!

 

Mūsų valstybės laukia dar daug iššūkių, per du metus šalis buvo prižadinta iš letargo miego, darbai aktyviai vyksta, ko Lietuva nematė per daugiau nei dvidešimt metų. Žinoma,  neišvengta klaidų, bet einame kartu tuo keliu, kurio žmonės laukė ne vieną dešimtemtį.

 

Nuo Naujųjų vaiko pinigai sieks 50 eurų per mėnesį (dabar - 30 eurų), o vaiko pinigai neįgaliam vaikui - 69,92 euro (dabar - 30 eurų). Tiesa, gausių ar nepasiturinčių šeimų vaikams bus mokama 20 eurų papildoma išmoka.

 

Visos pensijos nuo sausio turėtų didėti beveik 8 proc. – vidutinė senatvės pensija su būtinuoju stažu spalio duomenimis buvo 337 eurai, o nuo ateinančių metų ji turėtų siekti 363 eurus. Senjorams, kurie gauna mažesnes nei 233 eurus siekiančias išmokas, numatomos priemokos, tokie žmonės gaus vidutiniškai 20 eurų daugiau. Tai palies apie 90 tūkst. pensininkų bei neįgaliųjų, tam valstybė skirs 20 mln.

 

Vyriausybė teigia, kad tikslų gydytojų ir slaugytojų atlyginimų augimą šiuo metu numatyti sunku, nes dėl jų dydžių sprendžia įstaigų vadovai. Biudžete medikų atlyginimų didinimui numatyta 195 mln. eurų, o ministerija prognozuoja, kad nuo rugsėjo jie augs apie 15 procentų. Šiuo metu gydytojas vidutiniškai uždirba 1271 eurą „į rankas“, o slaugytojas – 680 eurų.

 

Mokytojų algos nuo kitų metų rugsėjo turėtų vidutiniškai kilti 9 proc. Vyriausybė teigia, kad vidutinis pedagogų darbo užmokestis į rankas turėtų pakilti nuo 727 iki 831 eurų.

 

Atlyginimų kilimas palies ir valstybės tarnautojus bei statutinius darbuotojus: gaisrininkus, policininkus.

 

Gražių ir prasmingų metų, sveikatos! Jūsų pasitikėjimas ir aktyvūs susitikimai su mano komanda kelia pasitikėjimą, kad Lietuvai reikia pagalbos ir skaidrumo. Padėkite mums ir toliau būti stipriems, nepasiduokime, būkime visi stiprūs.

 

Esu ir toliau pasiruošęs dirbti atsiraitojęs rankoves savo valstybei drauge, kuri buvo labai sužalota vagystėmis, aferomis. Mes ir toliau griausime klanus, kad ir kaip tai kai kam nepatiktų. Būkime vieningi ir padėkime vieni kitiems nepamiršdami protėvių darbų, būkime pasiruošę ateičiai, kad galėtume padėkoti praeičiai.

 

Nuoširdžiai,

Alytaus miesto LVŽS skyriaus pirmininkas, Seimo narys

Robertas Šarknickas

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra